MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kouzelné čtení Albi tužka + Pohádkové učení

Knihy

Kouzelné čtení Albi tužka + Pohádkové učení

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8590228040268

Poznávání je skvělá zábava – obzvlášť se skřítkem Zvídálkem. Kouzelné čtení Albi tužka + Pohádkové učení nadchne zejména děti předškolního věku. Interaktivní skřítek Zvídálek totiž neposedí nepostojí a chce poznat úplně všechno. Děti s ním zamíří do divadla, do školky, k doktorovi i na zahrádku. Získají lepší pojem o čase. Poznají barvy, tvary i čísla. Především se však skvěle pobaví. Zvídálek má pro každé téma připravenu krátkou pohádku. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.77118
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Kouzelné čtení Albi tužka + Pohádkové učení

Specifikace Kouzelné čtení Albi tužka + Pohádkové učení

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 1 349 Kč

Kniha pro děti vhodná pro holky i kluky, obsahuje elektronickou tužku, vhodné od 3 let . Kniha Pohádkové učení z edice Kouzelné čtení od Albi přichází s neposedným skřítkem Zvídálkem. Veselý Zvídálek rád prozkoumává své okolí a společně s dětmi zjišťuje, jak se pracuje na zahrádce, jak to vypadá ve školce nebo v ordinaci pana doktora. Děti také společně se skřítkem navštíví divadlo a zajdou na nákup do obchodu. Kromě zajímavých informací má skřítek Zvídálek pro děti připravenou i krátkou pohádku na každé » ... a dál?

Produkt Kouzelné čtení Albi tužka + Pohádkové učení

Kouzelné čtení Albi tužka + Pohádkové učení - parametry

Název produktu: Kouzelné čtení Albi tužka + Pohádkové učení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 349 Kč
Maximální cena: 1 779 Kč
Ušetríte až: 430 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Balíček elektronické tužky s knihou Pohádkové učení. Pohádkové učení - interaktivní Skřítek Zvídálek je neposeda. Všechno chce vědět a všechno chce znát. Děti předškolního věku se s ním rozhodně nudit nebudou. Touha po poznání ho zavede třeba do divadla, do školky, na zahrádku nebo třeba k panu doktorovi. Zvídálek má pro děti ke každému tématu připravenou i krátkou pohádku. A cože se děti se Zvídálkem naučí? Tak třeba získají pojem o čase a prostoru, stranou nezůstanou ani barva, tvary nebo počítání. Ale je toho více, oč by se Zvídálek rád podělil. Stačí, když se lehce dotknete tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba. Tato interaktivní elektronická tužka vám umožní zažít vždy něco nového. S elektronickou Albi tužkou můžete plně využívat všechny výrobky označené logem Kouzelné čtení. Součástí tužky je také otvor pro externí paměťovou MicroSD kartu do velikosti 16 GB a zdířka na sluchátka (sluchátka nejsou součástí balení). Kouzelné čtení je unikátní vzdělávací koncept, díky kterému se děti zábavnou a poutavou formou dozví spoustu zajímavých a užitečných informací. Kouzelné čtení je určeno jak dětem v předškolním věku, tak dětem starším, ale bezpochyby zaujme i dospělé. Záleží pouze na tom, jakou knihu si právě zvolíte. Díky speciální technologii mohou knihy plně využívat i děti v předškolním věku, které ještě číst neumí. Samy si tak mohou „přečíst“ pohádku nebo se hravou formou naučit poznávat barvy, čísla, písmena či nejrůznější tvary. Všechny tyto dovednosti si pak trénují v zábavných edukativních hrách, které knihy obsahují. Elektronická tužka slouží jako čtečka speciálního kódu, který je ukryt přímo na stránkách knih. Díky této technologii tužka dokáže předčítat text, který je v knize vytištěn i ten, který je skryt pod ikonami či obrázky. To je ale pouze zlomek toho, co Kouzelné čtení dokáže. V knihách naleznete nepřeberné množství doplňujících informací, ale také vědomostní či postřehové hry. Velkou výhodou je, že elektronická tužka funguje se všemi knihami z edice Kouzelné čtení a nepotřebujete tedy pro každou knihu novou elektronickou tužku. Elektronická tužka má i další doplňkové funkce, díky vestavěné paměti ji můžete používat jako MP3 přehrávač nebo USB paměť. Tužka má také funkci pro záznam zvuku. Za pomocí speciálních samolepících štítků si tak můžete namlouvat vlastní audio knihy. Sada obsahuje: elektronickou Albi tužku, knihu Atlas světa, SDkartu s kapacitou 8 GB, nabíječku, USB kabel, Průvodce kouzelným čtením, 10 kusů samolepek MP3 přehrávače, 10 kusů samolepek ovládání hlasitosti, Audio blok. Technická specifikace: 8GB paměť, USB 2.0, vysokorychlostní připojení, Li-ion baterie, vestavěná dobíjecí 365 mA / 3,7 V, nabíčka, 500 mA / 5V, kompatibilní s OS Windows. Albitužku s novým konektorem, a to MIKRO USB. Stejný konektor má i drtivá většina telefonů, takže bude


Přidat recenzi pro Kouzelné čtení Albi tužka + Pohádkové učení

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Albi: Kouzelné čtení Elektronická Albi tužka - Albi

Albi: Kouzelné čtení Elektronická Albi tužka - Albi

Kouzelné čtení ALBI Elektronická tužka Základní sada s tužkou a interaktivním Průvodcem kouzelným čtením. Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Stačí, když se lehce dotknete »

od 1 169 Kč

ve 3 obchodech

Albi Kouzelné čtení - Doprava

Albi Kouzelné čtení - Doprava

  • 4

Knihy |

UPOZORNĚNÍ: Tato kniha funguje pouze s elektronickou tužkou ALBI (není součástí balení). Kniha Doprava tě naučí bezpečnosti v silničním provozu, seznámíš se s dopravními značkami a dozvíš se i spoustu užitečných informací ze světa dopravy a strojů. »

od 319 Kč

v 13 obchodech

Pexi Navlékej, nečekej!

Pexi Navlékej, nečekej!

Hra oceněná na veletrhu hraček FOR TOYS 2011! Pro 2-4 mladší a starší děti i jejich rodiče. Obtížnost hry snadno přizpůsobíte věku zúčastněných hráčů od 3 let výše! Je vhodná i pro učení a opakování barev a zlepšení motoriky. Naučná zábavná hra, při které »

od 226 Kč

v 10 obchodech

Jan Laštovička, Šárka Pichrtová: Kouzelné čtení - Popelář

Jan Laštovička, Šárka Pichrtová: Kouzelné čtení - Popelář

  • 4

Knihy |

UPOZORNĚNÍ: Kniha Popelář funguje pouze s elektronickou tužkou ALBI (není součástí balení). Interaktivní mluvící mini kniha Popelář seznámí děti od 5 let s povoláním popeláře. S Elektronickou Albi tužkou zjistí, jakými auty popeláři jezdí, v kolik musí »

od 195 Kč

v 12 obchodech

Lamps Pěnové magnety Dopravní prostředky

Lamps Pěnové magnety Dopravní prostředky

  • 5

Hračky |

Didaktická hračka pro kluky, doporučený věk od 36 měsíce . Malé děti milují hry s magnetickými obrázky, ať už třeba na lednici nebo na speciální magnetické tabuli. V této sadě najdou pěnové magnety v podobě různých pracovních strojů, dopravních prostředků »

od 159 Kč

v 5 obchodech

Svoboda Elektronická násobilka

Svoboda Elektronická násobilka

Elektrická výuková hračka. Didaktická hračka, která umožňuje samozkoušení vědomostí malé i velké násobilky. Zvolíte libovolný příklad, jeden kontakt přiložíte k příkladu a druhý k správnému výsledku. V případě správného výsledku se rozsvítí dioda. »

od 158 Kč

v 14 obchodech

Voltík Školička

Voltík Školička

  • 3.33333

Ostatní produkty |

Školička je elektrická kombinační hra pro děti od 4 let. Obsahuje 16 listů se 176 obrázky, mezi nimiž děti hledají souvislosti. Každý list je zaměřen na určitou oblast dětského světa.Hra rozšiřuje vědomosti, vyžaduje postřeh, nutí děti všímat si vztahů »

od 151 Kč

v 7 obchodech

Kouzelné čtení Albi tužka + Pohádkové učení

Kouzelné čtení Albi tužka + Pohádkové učení

  • 4

Knihy |

Kouzelné čtení je unikátní výukový systém, který vám přináší spoustu informací a zábavy. Balíček elektronické tužky s knihou Pohádkové učení. Pohádkové učení - interaktivní Skřítek Zvídálek je neposeda. Všechno chce vědět a všechno chce »

od 1 349 Kč

ve 3 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.