Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Komplexní čísla, kombinatorika, pravděpodobnost a statistika

Učebnice/Odborná literatura

Komplexní čísla, kombinatorika, pravděpodobnost a statistika

Hodnocení: 1x
  • 4

Matematika pro SŠ - Komplexní čísla, kombinatorika, pravděpodobnost a statistika - Calda E., Robová J., Hála M.. Další z nové řady tematických učebnic pro SOŠ zahrnuje celkem čtyři tematické celky. První kapitola Komplexní čísla se věnuje komplexním číslům a jejich geometrické interpretaci. Následuje kapitola ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Komplexní čísla, kombin..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Komplexní čísla, kombinatorika, pravděpodobnost a statistika koupíte i tady

Specifikace Komplexní čísla, kombinatorika, pravděpodobnost a statistika

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 162 Kč

Další z nové řady tematických učebnic pro SOŠ zahrnuje celkem čtyři tematické celky. První kapitola Komplexní čísla se věnuje komplexním číslům a jejich geometrické interpretaci. Následuje kapitola K ... a dál?

Produkt Komplexní čísla, kombinatorika, pravděpodobnost a statistika

Komplexní čísla, kombinatorika, pravděpodobnost a statistika - parametry

Název produktu: Komplexní čísla, kombinatorika, pravděpodobnost a statistika
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 162 Kč
Maximální cena: 198 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Matematika pro SŠ - Komplexní čísla, kombinatorika, pravděpodobnost a statistika - Calda E., Robová J., Hála M.. Další z nové řady tematických učebnic pro SOŠ zahrnuje celkem čtyři tematické celky. První kapitola Komplexní čísla se věnuje komplexním číslům a jejich geometrické interpretaci. Následuje kapitola Kombinatorika, na kterou bezprostředně navazují ve třetí a čtvrté kapitole témata Pravděpodobnost a Statistika. Ačkoliv se jedná svou povahou o obtížnější látku středoškolské matematiky, učebnice ji zpracovává velmi srozumitelným a poutavým způsobem. Výklad je doplněn celou řadou motivačních příkladů z běžného života a dostatkem úloh k samostatnému procvičení. Učebnice vyniká jasnou logickou výstavbou učiva, která je ještě umocněna přehledným členěním a výrazným barevným zpracováním textu. Matematika pro SŠ - Komplexní čísla, kombinatorika, pravděpodobnost a statistika - Calda E., Robová J., Hála M. od nakladatelství Bookretail s.r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor : J. Robová, M. Hála, Emil Calda, Učebnice má jasnou a dobře propracovanou logickou vazbu: ta je zvýrazněna přehledným členěním a barvou. Každý tematický celek začíná motivačním příkladem, vysvětlením nové látky a ve cvičeních je uveden dostatek úloh k procvičení. Na výběr úloh je kladen velký důraz, neboť řešením úloh si studenti ověří, jak učivu porozuměli a své poznatky upevní. Proto řešené příklady s úkoly pro studenty a cvičení zaujímají v učebnici nejvíce místa. Nejsou zařazeny jen typické příklady školské matematiky, ale četné úlohy z fyziky, astronomie, ekonomie, každodenního života i rekreační matematiky. Všechny kapitoly končí exkurzemi do historie.Druh sortimentu : Kniha, Matematika Komplexní čísla, kombinatorika, pravděpodobnost a statistika, Jazyk : Čeština, Počet stran : 235


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.