Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kolektiv, Podlesnik Vesna: Angličtina 7 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 7. třídě

Učebnice/Odborná literatura

Kolektiv, Podlesnik Vesna: Angličtina 7 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 7. třídě

Hodnocení: 1x
  • 4

Nová řada atraktivních cvičebnic pro žáky druhého stupně základních škol. Cvičebnice odpovídají jak nárokům a učivu jednotlivých ročníků ZŠ, tak také vycházejí vstříc požadavkům Rámcových vzdělávacích programů. Cvičebnice Dokážeš to! jsou určeny především pro domácí přípravu žáků, ale s úspěchem je může využívat i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv, Podlesnik Vesna: Angličtina 7 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 7. třídě koupíte i tady

Specifikace Kolektiv, Podlesnik Vesna: Angličtina 7 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 7. třídě

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 24 Kč

Atraktivní cvičebnice odpovídá jak nárokům a učivu jednotlivých ročníků ZŠ, tak také vychází vstříc požadavkům Rámcových vzdělávacích programů. určeny především pro domácí přípravu žáků, ale s úspěche ... a dál?

Produkt Kolektiv, Podlesnik Vesna: Angličtina 7 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 7. třídě

Kolektiv, Podlesnik Vesna: Angličtina 7 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 7. třídě - parametry

Název produktu: Kolektiv, Podlesnik Vesna: Angličtina 7 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 7. třídě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 24 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 125 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nová řada atraktivních cvičebnic pro žáky druhého stupně základních škol. Cvičebnice odpovídají jak nárokům a učivu jednotlivých ročníků ZŠ, tak také vycházejí vstříc požadavkům Rámcových vzdělávacích programů. Cvičebnice Dokážeš to! jsou určeny především pro domácí přípravu žáků, ale s úspěchem je může využívat i učitel během vyučování. Díky nim si žáci procvičí a upevní svoje znalosti, pochopí i to, čemu ve škole nerozuměli, a dozvědí se něco navíc. Cvičebnice přinášejí bohatou nabídku rozmanitých cvičení, která se postupně věnují veškeré důležité látce daného ročníku ZŠ. Navíc obsahují výkladovou část, která žákům srozumitelným a hravým způsobem vysvětlí vše potřebné k probíraným jevům. Cvičebnice Dokážeš to! lze používat jako doplňkový materiál ke všem stávajícím učebnicím na druhém stupni základních škol. Výhody cvičebnice: Přehledné a pro žáky přitažlivé provedení Velké množství barevného obrazového materiálu Různorodé a zábavné typy cvičení Výkladová část: spousta tipů, rad, ukázkových příkladů a nápadů k procvičované látce Snadná orientace, takže žák sám zvládne s cvičebnicí pracovat a zlepšit si svoje znalosti Připraví žáky na zkoušení i písemné práce Vede žáky k většímu zájmu o probíranou látku, dozvědí se vždy něco navíc Závěr cvičebnice žákům nabízí řešení ke všem cvičením, což je podmínka pro kvalitní samostudium. Struktura cvičebnice angličtiny: Každému tématu se věnuje jedna kapitola Jednotlivými kapitolami provází žáky kreslená postavička, která je jim blízká Každá kapitola začíná rozhovorem či zajímavých článkem, které představí nové téma Následuje věcné vysvětlení teorie a cvičení, rady i komentáře Na závěr kapitoly je vždy test k zopakování získaných vědomostí V závěru celé knihy je test, který shrnuje veškeré probrané učivo Nové cvičebnice angličtiny Dokážeš to! pro 6., 7., 8. a 9. třídu jsou určeny všem žákům druhého stupně základních škol, kteří si chtějí doma procvičit a upevnit své znalosti angličtiny, ale mohou je využívat i vyučující při hodinách jako doplňkový materiál. Každá kapitola cvičebnice je přehledně strukturována – Text, Výklad, Cvičení a Test – a věnuje se jednomu tématu. Kapitoly začínají rozhovorem či zajímavým článkem, který představí novou látku, následuje vysvětlení teorie v češtině a cvičení, doplněná radami a komentáři. Získané vědomosti si uživatelé ověří v závěrečném testu. Všechna řešení cvičení a testů je možné si zkontrolovat na konci cvičebnice v klíči, k dispozici je i přehled nepravidelných sloves a slovníček. Cvičebnice jsou přehledně a barevně strukturované tak, aby si s nimi žáci dokázali sami poradit.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.