Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kolektiv: NČ-ČN kapesní slovník ...nejen na cesty

Učebnice/Odborná literatura

Kolektiv: NČ-ČN kapesní slovník ...nejen na cesty

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Německo-český, česko-německý kapesní slovník...nejen na cesty - kolektiv autorů. Slovník malý velikostí, ale velký rozsahem. To je základní charakteristika slovníku, který patří k nejrozsáhlejším kapesním slovníkům na českém trhu. Hesla jsou vybrána a zpracována tak, aby obsahovala slovní zásobu, kterou skutečně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Kolektiv: NČ-ČN kapesní slovník ...nejen na cesty

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 132 Kč

Publikace: Německo-český česko-německý kapesní slovník - ...nejen na cesty. Slovník malý velikostí, ale velký rozsahem. To je základní charakteristika slovníku, který patří k nejrozsáhlejším kapesním slovníkům na českém trhu. Hesla jsou vybrána a zpracována tak, aby obsahovala slovní zásobu, kterou skutečně můžete v běžném životě použít. V přílohách najdete kromě stručného přehledu gramatiky i několik desítek stran konverzačních obratů z mnoha různých oblastí. Na cestách určitě oceníte tematické okruhy zaměřené na » ... a dál?

Produkt Kolektiv: NČ-ČN kapesní slovník ...nejen na cesty

Kolektiv: NČ-ČN kapesní slovník ...nejen na cesty - parametry

Název produktu: Kolektiv: NČ-ČN kapesní slovník ...nejen na cesty
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 132 Kč
Maximální cena: 132 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Německo-český, česko-německý kapesní slovník...nejen na cesty - kolektiv autorů. Slovník malý velikostí, ale velký rozsahem. To je základní charakteristika slovníku, který patří k nejrozsáhlejším kapesním slovníkům na českém trhu. Hesla jsou vybrána a zpracována tak, aby obsahovala slovní zásobu, kterou skutečně můžete v běžném životě použít. V přílohách najdete kromě stručného přehledu gramatiky i několik desítek stran konverzačních obratů z mnoha různých oblastí. Na cestách určitě oceníte tematické okruhy zaměřené na cestování autem, hromadnou dopravou či letadlem, hledání ubytování, vyplňování dotazníků nebo třeba časté veřejné nápisy. Na obálce je kromě orientačních mapek pro příslušné země i mnoho dalších užitečných informací – kontakty na české ambasády v zahraničí, krizová telefonní čísla v různých zemích atd. Německo-český, česko-německý kapesní slovník...nejen na cesty - kolektiv autorů od nakladatelství Lingea s.r.o. v kategorii Knihy | | | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz NČ-ČN kapesní slovník ...nejen na cesty - kolektiv autorů. Slovník malé velikosti, ale velký rozsahem. Najdete v něm pečlivě vybraná a zpracovaná hesla, ale i přehlednou mluvnici, konverzační okruhy, orientační mapky, tísňové telefonní linky a kontakty na velvyslanectví. Tento typ slovníku využijete nejen na cestách, ale i při studiu jazyka. · Cca 3500 hesel · 42 významnů · 2000 frází Přílohy: konverzace a fráze (48 stran), přehled gramatiky (56 stran), jednotky a míry, orientační mapky, důležité adresy a telefony. Brož. ,796 stran, 8,7 x 12 cm NČ-ČN kapesní slovník ...nejen na cesty - kolektiv autorů od nakladatelství Lingea s.r.o. v kategorii Knihy | | | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.