Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kolektiv: eurolingua English 2 - učebnice

Knihy

Kolektiv: eurolingua English 2 - učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice anglický jazyk SŠ - AJ - Eurolingua. Moderní učebnice angličtiny určena pro výuku na SŠ a v jazykových kurzech. Respektuje požadavky studentů i učitelů na systematický výklad gramatiky založený na porovnání s češtinou i potřebu atraktivního autentického materiálu k udržení motivace. Učebnice se zaměřuje na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv: eurolingua English 2 - učebnice koupíte i tady

Specifikace Kolektiv: eurolingua English 2 - učebnice

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 280 Kč

dle úrovně 12 až 14 základních lekcí5 tzv. doplňkových lekcí, které obsahují dodatečná cvičení k jazykovým jevům nebo procvičují dovednostivýklad gramatiky v češtině a cvičení k jejímu upevnění ... a dál?

Produkt Kolektiv: eurolingua English 2 - učebnice

Kolektiv: eurolingua English 2 - učebnice - parametry

Název produktu: Kolektiv: eurolingua English 2 - učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 280 Kč
Maximální cena: 339 Kč
Ušetríte až: 59 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice anglický jazyk SŠ - AJ - Eurolingua. Moderní učebnice angličtiny určena pro výuku na SŠ a v jazykových kurzech. Respektuje požadavky studentů i učitelů na systematický výklad gramatiky založený na porovnání s češtinou i potřebu atraktivního autentického materiálu k udržení motivace. Učebnice se zaměřuje na situace z běžného života, od počátečních fází výuky umožňuje funkční komunikaci a zároveň nenásilně integruje reálie anglicky mluvících zemí. Jedinečnou součástí knihy jsou oddíly Learning to learn, které přinášení poznatky a procvičení různých studijních i komunikačních strategií a učí studenta převzít sám zodpovědnost za své vzdělání. Ve čtyřech dílech dovede učebnice studenty od začátečníků po úroveň středně pokročilých, tedy od úrovně A1 po úroveň B2 SERR. Je vhodná i pro přípravu k maturitě základní úrovně. Nahrávky jsou namluveny rodilými mluvčími britskou i americkou angličtinou. Kromě metodické příručky, která podává podrobnější informace učitelům, je k dispozici také studijní příručka, určena pro studenty a podávající souhrnný pohled na nejdůležitější oblasti: gramatiku, slovní zásobu a studijní techniky. K 1. a 2. dílu je k dispozici pracovní sešit, který je určený pro všechny, kteří si chtějí učivo obsažené v učebnici dále procvičovat. Publikace: eurolingua English 2 UČ - kolektiv. Ve čtyřech dílech dovede kurz eurolingua English studenty od

začátečníků po úroveň středně pokročilých. Řada je vhodná

i propřípravu k maturitě. Učebnice s integrovaným

pracovním sešitem dle úrovně 12 až 14 základních lekcí 5 tzv.

doplňkových lekcí, které obsahují dodatečná cvičení k jazykovým

jevům nebo procvičují dovednosti výklad gramatiky v češtině a

cvičení k jejímu upevnění překladová cvičení autentické články a

nahrávky systematická pozornost výslovnosti lekce programově

využívající anglická slova v češtině intergovaný pracovní

sešitabecední anglicko-český slovníček s přepisem výslovnosti na

konci učebnice klíč ke cvičením, přepis nahrávek, základní fráze

používané ve třídě rady, jak se správně učit Oddělený kapesní

slovníček slovíčka a fráze řazené po lekcích rozlišení základní a

doplňkové slovní zásoby výslovnost, překlad a příkladová věta

seznam tvarů nepravidelných sloves Více informací. Publikace: eurolingua English 2 UČ - kolektiv. ISBN: 80-7238-062-1EAN: 9788072380626Rozsah: 192 bar. str. + 96 str.Formát: 194 x 258Autor: Andrew Littlejohn, Svatava Heinlová Ve čtyřech dílech dovede kurz eurolingua English studenty od začátečníků po úroveň středně pokročilých. Řada je vhodná i pro přípravu k maturitě. Učebnice s integrovaným pracovním sešitem dle úrovně 12 až 14 základních lekcí 5 tzv. doplňkových lekcí, které obsahují dodatečná cvičení k jazykovým jevům nebo procvičují dovednosti výklad gramatiky v češtině a cvičení učebniceFRAUSKniha, čeština


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.