Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kolektiv: eurolingua English 2 - učebnice

Knihy

Kolektiv: eurolingua English 2 - učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice anglický jazyk SŠ - AJ - Eurolingua. Moderní učebnice angličtiny určena pro výuku na SŠ a v jazykových kurzech. Respektuje požadavky studentů i učitelů na systematický výklad gramatiky založený na porovnání s češtinou i potřebu atraktivního autentického materiálu k udržení motivace. Učebnice se zaměřuje na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv: eurolingua English 2 - učebnice koupíte i tady

Specifikace Kolektiv: eurolingua English 2 - učebnice

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 256 Kč

Ve čtyřech dílech dovede kurz eurolingua English studenty od začátečníků po úroveň středně pokročilých, tedy od úrovně A1 po úroveň B2 dle SERR pro jazyky. Řada je vhodná i pro přípravu k maturitě. Nahrávky jsou namluveny rodilými mluvčími britskou i americkou angličtinou. Kromě metodické příručky, která podává podrobnější informace učitelům, je k dispozici také studijní příručka, určená pro studenty a podávající souhrnný pohled na nejdůležitější oblasti: gramatiku, slovní zásobu » ... a dál?

Produkt Kolektiv: eurolingua English 2 - učebnice

Kolektiv: eurolingua English 2 - učebnice - parametry

Název produktu: Kolektiv: eurolingua English 2 - učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 256 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 93 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice anglický jazyk SŠ - AJ - Eurolingua. Moderní učebnice angličtiny určena pro výuku na SŠ a v jazykových kurzech. Respektuje požadavky studentů i učitelů na systematický výklad gramatiky založený na porovnání s češtinou i potřebu atraktivního autentického materiálu k udržení motivace. Učebnice se zaměřuje na situace z běžného života, od počátečních fází výuky umožňuje funkční komunikaci a zároveň nenásilně integruje reálie anglicky mluvících zemí. Jedinečnou součástí knihy jsou oddíly Learning to learn, které přinášení poznatky a procvičení různých studijních i komunikačních strategií a učí studenta převzít sám zodpovědnost za své vzdělání. Ve čtyřech dílech dovede učebnice studenty od začátečníků po úroveň středně pokročilých, tedy od úrovně A1 po úroveň B2 SERR. Je vhodná i pro přípravu k maturitě základní úrovně. Nahrávky jsou namluveny rodilými mluvčími britskou i americkou angličtinou. Kromě metodické příručky, která podává podrobnější informace učitelům, je k dispozici také studijní příručka, určena pro studenty a podávající souhrnný pohled na nejdůležitější oblasti: gramatiku, slovní zásobu a studijní techniky. K 1. a 2. dílu je k dispozici pracovní sešit, který je určený pro všechny, kteří si chtějí učivo obsažené v učebnici dále procvičovat. Publikace: eurolingua English 2 UČ - kolektiv. Ve čtyřech dílech dovede kurz eurolingua English studenty od

začátečníků po úroveň středně pokročilých. Řada je vhodná

i propřípravu k maturitě. Učebnice s integrovaným

pracovním sešitem dle úrovně 12 až 14 základních lekcí 5 tzv.

doplňkových lekcí, které obsahují dodatečná cvičení k jazykovým

jevům nebo procvičují dovednosti výklad gramatiky v češtině a

cvičení k jejímu upevnění překladová cvičení autentické články a

nahrávky systematická pozornost výslovnosti lekce programově

využívající anglická slova v češtině intergovaný pracovní

sešitabecední anglicko-český slovníček s přepisem výslovnosti na

konci učebnice klíč ke cvičením, přepis nahrávek, základní fráze

používané ve třídě rady, jak se správně učit Oddělený kapesní

slovníček slovíčka a fráze řazené po lekcích rozlišení základní a

doplňkové slovní zásoby výslovnost, překlad a příkladová věta

seznam tvarů nepravidelných sloves Více informací. Publikace: eurolingua English 2 UČ - kolektiv. ISBN: 80-7238-062-1EAN: 9788072380626Rozsah: 192 bar. str. + 96 str.Formát: 194 x 258Autor: Andrew Littlejohn, Svatava Heinlová Ve čtyřech dílech dovede kurz eurolingua English studenty od začátečníků po úroveň středně pokročilých. Řada je vhodná i pro přípravu k maturitě. Učebnice s integrovaným pracovním sešitem dle úrovně 12 až 14 základních lekcí 5 tzv. doplňkových lekcí, které obsahují dodatečná cvičení k jazykovým jevům nebo procvičují dovednosti výklad gramatiky v češtině a cvičení učebniceFRAUSKniha, čeština


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.