Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kolektiv autorů: Studio d A1

Knihy

Kolektiv autorů: Studio d A1

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Těžištěm učebnice jsou komunikativní kompetence, zakotvené na pevných gramatických základech a rozvíjené v řadě rozmanitých aktivit. Každá úroveň se skládá z dvanácti lekcí v rozsahu 8-10 stran, které mají jednotnou strukturu. Děje v učebnici se odehrávají na pozadí německy mluvícího prostředí a studenti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv autorů: Studio d A1 koupíte i tady

Specifikace Kolektiv autorů: Studio d A1

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 265 Kč

Naprostou novinkou na českém trhu je učebnice němčiny renomovaného autorského kolektivu s názvem ''studio d'', určená studentům od 15 let a dospělým. Od samého počátku byla vyvíjena v souladu se Společným evropským referenčním rámcem pro jazyky a jejím cílem je dovést studenty ve třech svazcích postupně k úrovním A1, A2 a B1 (maturita pro němčinu jako druhý cizí jazyk nebo zkouška Zertifikat Deutsch).

... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Studio d A1

Kolektiv autorů: Studio d A1 - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Studio d A1
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 265 Kč
Maximální cena: 382 Kč
Ušetríte až: 117 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Těžištěm učebnice jsou komunikativní kompetence, zakotvené na pevných gramatických základech a rozvíjené v řadě rozmanitých aktivit. Každá úroveň se skládá z dvanácti lekcí v rozsahu 8-10 stran, které mají jednotnou strukturu. Děje v učebnici se odehrávají na pozadí německy mluvícího prostředí a studenti tak podvědomě získávají i  základní zeměpisné znalosti. Učebnice nemá oddělený pracovní sešit , sada cvičení v rozsahu 5 stran je vždy součástí příslušné lekce. Závěrečná stránka v lekci je přehledem probraných komunikativních dovedností, gramatiky a výslovnosti. První díl učebnice byl v celém rozsahu upraven pro potřeby českého prostředí. V dalších dílech české komentáře ubývají, zachovány zůstávají slovníky lekcí a závěrečný abecední slovník s českými ekvivalenty. (němčina pro jazykové a střední školy zpracovaná podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky A1) Publikace: studio d A1 UČ + CD - FUNK, R.;NIEMANN, R. M.. Těžištěm učebnice jsou komunikativní kompetence, zakotvené na

pevných gramatických základech a rozvíjené v řadě

rozmanitých aktivit. Každá úroveň se skládá z dvanácti lekcí

v rozsahu 8-10 stran, které mají jednotnou strukturu. Děje

v učebnici se odehrávají na pozadí německy mluvícího prostředí

a studenti tak podvědomě získávají i základní zeměpisné

znalosti. Učebnice nemá oddělený pracovní sešit, sada cvičení

v rozsahu 5 stran je vždy součástí příslušné lekce.

Závěrečná stránka v lekci je přehledem probraných

komunikativních dovedností, gramatiky a výslovnosti. První díl

učebnice byl v celém rozsahu upraven pro potřeby českého

prostředí. V dalších dílech české komentáře ubývají, zachovány

zůstávají slovníky lekcí a závěrečný abecední slovník

s českými ekvivalenty...více informací. Publikace: studio d A1 UČ + CD - FUNK, R.;NIEMANN, R. M.. Učebnice se zaměřuje na rozvoj komunikačních dovedností studentů. A to pomocí pevných gramatických základů, které jsou systematicky rozvíjeny nejrůznějšími aktivitami. Každá úroveň je složena  z 12 lekcí, které mají jednotnou strukturu. Studenti se seznámí s reáliemi německy mluvících zemí. Pracovní sesiš není samostatný, ale je přímo součástí učebnice. Ke každé lekci přísluší 5 stran cvičení. Poslední stránka každé lekce je věnována přehledu probrané gramatiky a výslovnosti. První díl byl upraven přímo pro potřeby českého prostředí, v dalších dílech pak české komentáře ubývají. Zůstaávají však slovníky lekcí a závěrečný abecední slovník s českými ekvivalenty. Na audio CD najdete fonetická cvičení a nahrávky k poslechovým cvičení., studio d A1 - učebnice + CD - kolektiv autorů. Naprostou novinkou na českém trhu je učebnice němčiny renomovaného autorského kolektivu s názvem ''studio d'', určená studentům od 15 let a dospělým. Od samého počátku byla vyvíjena v souladu se Společným evropským referenčním rámcem pro jazyky a jejím cílem je dovést studenty ve třech svazcích postupně k úrovním A1, A2 a B1 (maturita pro němčinu jako druhý cizí jazyk nebo zkouška Zertifikat


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.