Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kolektiv autorů: Prima A2/díl 2 Němčina jako druhý cizí jazyk učebnice

Knihy

Kolektiv autorů: Prima A2/díl 2 Němčina jako druhý cizí jazyk učebnice

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Učebnice je určena pro výuku němčiny jako 2. cizího jazyka od konce druhého stupně ZŠ a svou koncepcí a rozsahem zaručuje plynulý postup výuky až k maturitní zkoušce. Interakti vní procvičování slovíček Vyzkoušejte novou aplikaci WordTrainer FRAUS pro zábavné a efektivní procvičování slovní zásoby k učebnici Prima. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv autorů: Prima A2/díl 2 Němčina jako druhý cizí jazyk učebnice koupíte i tady

Specifikace Kolektiv autorů: Prima A2/díl 2 Němčina jako druhý cizí jazyk učebnice

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 163 Kč

Učebnice je určena pro výuku němčiny jako 2. cizího jazyka od konce druhého stupně ZŠ a svou koncepcí a rozsahem zaručuje plynulý postup výuky až k maturitní zkoušce. V souladu se SERR pro jazyky se učebnice zaměřuje na všechny čtyři základní dovednosti a v každé lekci stanovuje komunikativní cíle . Žáci jsou vedeni k tomu, aby v závěru lekce vždy sami zhodnotili, nakolik se jim těchto cílů podařilo dosáhnout. České překlady slovíček jsou k dispozici ve všech dílech, jak » ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Prima A2/díl 2 Němčina jako druhý cizí jazyk učebnice

Kolektiv autorů: Prima A2/díl 2 Němčina jako druhý cizí jazyk učebnice - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Prima A2/díl 2 Němčina jako druhý cizí jazyk učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 163 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Učebnice je určena pro výuku němčiny jako 2. cizího jazyka od konce druhého stupně ZŠ a svou koncepcí a rozsahem zaručuje plynulý postup výuky až k maturitní zkoušce. Interakti vní procvičování slovíček Vyzkoušejte novou aplikaci WordTrainer FRAUS pro zábavné a efektivní procvičování slovní zásoby k učebnici Prima. Více informací zde . V souladu se SERR pro jazyky zaměřuje na všechny čtyři základní dovednosti a v každé lekci stanovuje komunikativní cíle . Žáci jsou vedeni k tomu, aby v závěru lekce vždy sami zhodnotili, nakolik se jim těchto cílů podařilo dosáhnout. České překlady slovíček budou k dispozici ve všech dílech jak ve slovnících lekcí, tak v závěrečném abecedním slovníku. Celou učebnicí již od počátku prolínají reálie německy mluvících zemí , každá lekce navíc obsahuje krátký text (Land und Leute), přinášející zajímavosti z německého prostředí (v prvních dvou dílech také česky). Gramatika vždy vyplývá z kontextu a žáci jsou vedeni k tomu, aby sami doplnili jednoduše formulovaná pravidla. Kompletní přehled gramatiky s českým komentářem najdou v pracovním sešitě jako vyjímatelnou přílohu. Ukázky v PDF: Obsah (134 KB) Lekce 10, Unsere Feste (846 KB) Kleine Pause (539 KB) K tomuto titulu dále nabízíme: - Prima A2/díl 4 PU - Prima A2/díl 4 PS - Prima A2/díl 4 CD k UČ /2ks/ (němčina [jako] druhý cizí jazyk. Díl 4) Prima A2/díl 4 - učebnice - kolektiv autorů. Prima A2/díl 4 - učebnice - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | | Prima za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.