Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kolektiv autorů: Microsoft Windows Server 2003

Učebnice/Odborná literatura

Kolektiv autorů: Microsoft Windows Server 2003

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Microsoft Windows Server 2003. Knihy nabízíme i jednotlivě za speciální cenu, avšak bez CD! Kompletní informační zdroj k systému Windows Server 2003 – přímo od společnosti Microsoft Využijte při správě a optimalizaci počítačů se systémem Windows Server 2003 zkušenosti produktového týmu systému Microsoft ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv autorů: Microsoft Windows Server 2003 koupíte i tady

Specifikace Kolektiv autorů: Microsoft Windows Server 2003

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 2 722 Kč

Kompletní informační zdroj k systému Windows Server 2003 – přímo od společnosti Microsoft. Využijte při správě a optimalizaci počítačů se systémem Windows Server 2003 zkušenosti produktového týmu systému Microsoft Windows Server a předních konzultantů a expertů z oboru. Tato oficiálních sada Resource Kit obsahuje sedm tištěných knih plných přesných, detailních informací, doporučovaných postupů a osvědčených řešení + více než 300 nástrojů pro zefektivnění vaší práce a další elektronické materiály na CD. Takto » ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Microsoft Windows Server 2003

Kolektiv autorů: Microsoft Windows Server 2003 - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Microsoft Windows Server 2003
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 2 722 Kč
Maximální cena: 3 705 Kč
Ušetríte až: 983 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Microsoft Windows Server 2003. Knihy nabízíme i jednotlivě za speciální cenu, avšak bez CD! Kompletní informační zdroj k systému Windows Server 2003 – přímo od společnosti Microsoft Využijte při správě a optimalizaci počítačů se systémem Windows Server 2003 zkušenosti produktového týmu systému Microsoft Windows Server a předních konzultantů a expertů z oboru. Tato oficiálních sada Resource Kit obsahuje sedm tištěných knih plných přesných, detailních informací, doporučovaných postupů a osvědčených řešení + více než 300 nástrojů pro zefektivnění vaší práce a další elektronické materiály na CD. Takto získáváte vše, co potřebujete k porozumění vnitřní architektury Windows, plnému využití Zásad skupiny (Group Policy), spolehlivé implementaci bezpečnostních služeb, ovládnutí registru, odstranění široké škály možných potíží se systémem, vyladění jeho výkonu a provádění dalších důležitých úloh a operací. Zabezpečení systému a sítě Microsoft Windows Dozvíte se, jak zvýšit ochranu vašich klientů, serverů, sítí a internetových služeb v systému Windows - Návrh objektů, domén a doménových struktur služby Active Directory s vyšší bezpečností - Konfigurace protokolů TCP/IP, ověřování 802.1x a brány firewall systému Windows - Hrozby a bezpečnostní opatření pro řadiče domén, službu IIS 6.0 a 5.0 a servery DNS, DHCP, WINS, RAS a certifikační servery - Implementace vyššího zabezpečení v programu Internet Explorer, sadách Microsoft Office a nejnovějších aktualizacích Service Pack - Postupy pro posuzování zabezpečení, příprava a reakce na problémové události Automatizace správy a skriptování Microsoft Windows Získáte skripty, nástroje a tipy pro úsporu času, které vám zautomatizují 100 rutinních úkolů - Zjednodušení administračních úloh pomocí nástrojů pro příkazový řádek a předpřipravených, přizpůsobitelných skriptů - Automatizace správy klientů a serverů, souborů, disků a svazků (včetně diskových kvót), sítě, registru, přihlašování, účtů, oprávnění atd. - Tvorba inventarizačních soupisů: nainstalovaných aktualizací a oprav, protokolů, hardwaru, softwaru… - Vytváření a úpravy webových serverů IIS, FTP, SMTP - Funkce a procedury, které dodají vašim skriptům vyšší schopnosti Zásady skupiny Microsoft Windows Rozšíříte své možnosti správy pomocí Zásad skupiny (Group Policy), jež zjednodušují správu uživatelů a počítačů a automatizují rutinní úlohy - Návrh, implementace a úpravy objektů Zásad skupiny (GPO) - Správa GPO a nastavení zásad, přehled optimálních postupů pro zavádění - Přizpůsobení šablon pro správu a šablon zabezpečení, tvorba vlastních prostředí - Správa služby IPSec, veřejné klíče a nastavení zásad brány firewall systému Windows - Řešení problémů se Zásadami skupiny: obecné postupy (výsledné sady zásad, protokolování) i konkrétní problémy Sledování a optimalizace výkonu Microsoft Windows Serveru 2003 Oceníte praktické postupy pro správu a ladění výkonu, jimiž dosáhnete optimální rychlosti, spolehlivosti a účinnosti systému - Sledování využívání h


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.