Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kolektiv autorů: Lexicon5 Ruský velký slovník

Učebnice/Odborná literatura

Kolektiv autorů: Lexicon5 Ruský velký slovník

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Nová generace elektronických slovníků navazuje na předchozí mimořadně úspěšnou řadu. Lexicon 5 má řadu nových funkcí: vylepšené vyhledávání, rychlý náhled pro fulltext, našeptávátko, nově graficky zpracované tabulky tvarosloví nebo funkci přebírání textu pod kurzorem myši. p> Lexicon 5 nabízí uživateli možnost ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv autorů: Lexicon5 Ruský velký slovník koupíte i tady

Specifikace Kolektiv autorů: Lexicon5 Ruský velký slovník

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 198 Kč

První ruský elektronický slovník vydaný nakladatelstvím Lingea a hned v rozsahu velkého slovníku. V žádném jiném jazyce nebyl takový problém sestavit skutečně současnou slovní zásobu, především kvůli ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Lexicon5 Ruský velký slovník

Kolektiv autorů: Lexicon5 Ruský velký slovník - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Lexicon5 Ruský velký slovník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 198 Kč
Maximální cena: 2 033 Kč
Ušetríte až: 835 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Nová generace elektronických slovníků navazuje na předchozí mimořadně úspěšnou řadu. Lexicon 5 má řadu nových funkcí: vylepšené vyhledávání, rychlý náhled pro fulltext, našeptávátko, nově graficky zpracované tabulky tvarosloví nebo funkci přebírání textu pod kurzorem myši. p> Lexicon 5 nabízí uživateli možnost zvolit si mezi "klasickou" aplikací pro Windows a plně grafickou aplikací, kterou je možné používat pod operačními systémy Windows (od verze 98 po Vista), Linux a Mac OS X. K dispozici je též varianta vhodná pro začlenění do firemního intranetu. p> Původní autorské dílo firmy Lingea. Všeobecný slovník středního rozsahu nabízí na obou stranách přes 97 000 nejfrekventovanějších hesel. p> Hesla jsou kromě překladů a významových upřesnění doplněna o velké množství užitečných příkladů z reálného života i s jejich překlady do češtiny. Nechybí ani ustálená spojení a idiomatické obraty, které jsou ve ruštině hojně užívány. Po stránce uživatelských funkcí nabízí slovník ozvučená ruská hesla namluvená rodilým mluvčím, jež vám usnadní osvojit si ruskou výslovnost. p> Zcela unikátní je původní ruské tvarosloví (morfologie) umožňující najít ruské slovo v jakémkoli jeho tvaru, což spolu s kvalitním fulltextovým vyhledáváním poskytuje uživateli prakticky neomezené vyhledávací možnosti v textu. K dispozici je též funkce učení a zkoušení na základě předdefinovaných tematických okruhů z nejrůznějších oblastí života. Slovník ocení všichni, kdo se ruštinu učí nebo s ní začínají, ale také středně pokročilí uživatelé jazyka. p> Obsah br> hesel.............................97 000 br> významů........................137 000 br> vazeb, příkladů a frází.........78 000 br> překladů......................... 348 000 p> Přílohy br> slovník užití slov br> český slovník synonym a antonym p> Technologie br> Tvaroslovné hledání br> Fulltextové hledání br> Namluvená výslovnost br> Tabulky tvarosloví br> Tvary br> Témata br> Funkce mouse-over br> Přehled gramatiky Velký slovník rusko-český, česko-ruský Lexikon 5 Nová generace elektronického slovníku Lexicon. První ruský elektronický slovník vydaný nakladatelstvím Lingea a hned v rozsahu velkého slovníku. V žádném jiném jazyce nebyl takový problém sestavit skutečně současnou slovní zásobu, především kvůli neexistenci moderních výkladových slovníků. O to je výsledek cennější a věříme, že všichni zájemci o tento slovanský jazyk ocení množství praktických hesel a výrazů. V ruských slovech jsou důsledně značeny přízvuky, a to v heslech i příkladech. Obsahuje: 345000 překladů, 137000 významů, 97000 hesel, 78000 vazeb, příkladů a frází, 25000 ozvučených hesel. Lexicon 5 má řadu nových funkcí: vylepšené vyhledávání, rychlý náhled pro fulltext, našeptávátko, nově graficky zpracované tabulky tvarosloví nebo funkci přebírání textu pod kurzorem myši (1x CD-ROM).Mimořádná nabídka - ke každé objednávce tohoto slovníku navíc zdarma tištěný KAPESNÍ SLOVNÍK rusko-český a česko-ruský.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.