Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kolektiv autorů: Job matters car mechanics učebnice+cd

Knihy

Kolektiv autorů: Job matters car mechanics učebnice+cd

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Nadstavbový kurz řady určený zejména pro výuku na středních odborných učilištích připravujících profesionály - automechaniky. Mohou jej však také využít provozní zaměstnanci, nižší management servisních a prodejních firem a podniků vyrábějících jak automobily, tak i subdodavatelské výrobky či materiály pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83757

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Kolektiv autorů: Job matters car mechanics učebnice+cd

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 163 Kč

Publikace: Job Matters - Car Mechanics UČ + CD - Ken Thomson;Ing. Jan Šneberger. Nadstavbový kurz řady určený zejména pro výuku na středních odborných učilištích připravujících profesionály - automechaniky. Mohou jej však také využít provozní zaměstnanci, nižší management servisních a prodejních firem a podniků vyrábějících jak automobily, tak i subdodavatelské výrobky či materiály pro automobilový průmysl. Učebnice obsahuje 22 strukturovaných lekcí. Tematicky je sestavena tak, aby pokryla jak jednotlivé součásti » ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Job matters car mechanics učebnice+cd

Kolektiv autorů: Job matters car mechanics učebnice+cd - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Job matters car mechanics učebnice+cd
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 163 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Nadstavbový kurz řady určený zejména pro výuku na středních odborných učilištích připravujících profesionály - automechaniky.

Mohou jej však také využít provozní zaměstnanci, nižší management servisních a prodejních firem a podniků vyrábějících jak automobily, tak i subdodavatelské výrobky či materiály pro automobilový průmysl.

Učebnice obsahuje 22 strukturovaných lekcí. Tematicky je sestavena tak, aby pokryla jak jednotlivé součásti a vlastnosti aut, tak i jejich fungování, obsluhu a servis. Vedle „klasických" témat typu The fuel system, nebo The brakes se však objevují i specifičtější oddíly, jako například stále aktuálnější Protecting the environment.

Učebnice Job Matters je určena učňům a studentům vzdělávacích zařízení příslušného zaměření, kteří se připravují na profesi v uvedených oborech, ale také řemeslníkům používajících profesní angličtinu

Job Matters Car Mechanics ve 22 lekcích zprostředkovává a procvičuje moderní odbornou angličtinu pro autoopravárenství.

Vyznačuje se následujícím:

Forma - Moderní layout spolu s bohatým fofografickým a ilustračním materiálem umožňují aktuální výuku oborové angličtiny přizpůsobneou potřebám studentů.

Přehlednost - Každá Unit odpovídá jedné dvoustraně; studenti se budou v knize snadno orientovat.

Provázanost s praxí - Odborně zaměřená témata z každodenního pracovního života zvyšují motivaci.

4 Sklills - Rovnoměrné upevňování všech 4 řečových dovedností, tj. mluvení, psaní, poslech s porozuměním a čtení s porozuměním.

Slovní zásoba - Přehledné uspořádání oborové slovní zásoby usnadňuje její osvojení.

Mezinárodní formát - Výstupní úroveň odpovídá úrovni B1 Společného evropského referenčního rámce. Nadstavbový kurz řady určený zejména pro výuku na středních odborných učilištích připravujících profesionály - automechaniky. Mohou jej však také využít provozní zaměstnanci , nižší management servisních a prodejních firem a podniků vyrábějících jak automobily, tak i subdodavatelské výrobky či materiály pro automobilový průmysl. Učebnice obsahuje 22 strukturovaných lekcí . Tematicky je sestavena tak, aby pokryla jak jednotlivé součásti a vlastnosti aut, tak i jejich fungování, obsluhu a servis. Vedle klasických" témat typu The fuel system , nebo The brakes se však objevují i specifičtější oddíly, jako například stále aktuálnější Protecting the environment ... více charakteristik . Velmi užitečným oddílem učebnice je abecední slovníček , který shrnuje odbornou slovní zásobu z probraných tematických oblastí. Další součástí je vložené audio CD s nahrávkami rozhovorů a textů. V neposlední řadě je třeba zmínit elektronickou příručku učitele , která je zde umístěna ve formě on-line podpory: On-line podpora Ukázky v PDF: Obsah (37 KB) Lekce 11, str. 24-25 (976 KB) Lekce 19, str. 40-42 (468 KB) (car mechanics : A2-B1 : učebnice s vkládaným audio CD) Job Matters - Car Mechanics - učebnice + CD - kolektiv autorů. Job Ma


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.