Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kolektiv autorů: Etická výchova - příručka učitele

Učebnice/Odborná literatura

Kolektiv autorů: Etická výchova - příručka učitele

Hodnocení: 1x
  • 4

Etická výchova - příručka učitele pro 2. st. ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií. Etická výchova V příručce učitele najdete náměty pro práci s pracovní  učebnicí Etická výchova. Postup práce v hodině je označen přímo v učebnici, proto v této příručce nebudou podrobně rozpracovány všechny fáze  hodiny. V ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv autorů: Etická výchova - příručka učitele koupíte i tady

Specifikace Kolektiv autorů: Etická výchova - příručka učitele

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 163 Kč

Součástí kompletu Etická výchova je příručka , která pomáhá učiteli konkretizovat vědomosti a dovednosti, postoje a  hodnoty, jež si mají žáci prostřednictvím jednotlivých témat osvojit.

(pro 2. stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií) ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Etická výchova - příručka učitele

Kolektiv autorů: Etická výchova - příručka učitele - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Etická výchova - příručka učitele
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 163 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Etická výchova - příručka učitele pro 2. st. ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií. Etická výchova V příručce učitele najdete náměty pro práci s pracovní  učebnicí Etická výchova. Postup práce v hodině je označen přímo v učebnici, proto v této příručce nebudou podrobně rozpracovány všechny fáze  hodiny. V části ,, Práce učitele,, je naznačen určitý směr, který můžete upravovat a doplňovat vlastními nápady podle podmínek ve třídě. Důležitý je prožitek žáků podložený jejich vlastní zkušeností. Žákům by měl zůstat dostatek prostoru k vyjádření jejich názoru a pocitů. Aplikací teoretických poznatků působením dochází k aktivnímu sociálnímu učení se zámětrem vytvořit si vlastní názor a osvojit si přiměřené postoje. Pro vaši tvořivou práci v hodině nabízíme přehled vhodných metod, které lze úspěšně uplatnit při výuce etické výchovy. V příručce najdete  doplňující odkazy, příklady řešení úkolů a odpovědi na otázky. Součástí jsou také kopírovatelné pracovní listy. K tématům Etické výchovy jsou zařazovány projekty, v nichž se propojuje učení a život. V příručce naleznete i návod, jak s projekty pracovat. Součástí kompletu Etická výchova je příručka , která pomáhá učiteli konkretizovat vědomosti a dovednosti, postoje a  hodnoty, jež si mají žáci prostřednictvím jednotlivých témat osvojit. (pro 2. stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií) Etická výchova - příručka učitele - kolektiv autorů. Etická výchova - příručka učitele - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Etická výchova PU - Vymětal Jiří;Špiner Dušan;Havlíková Dagmar. Připravujeme na leden 2013. Publikace: Etická výchova PU - Vymětal Jiří;Špiner Dušan;Havlíková Dagmar. Příručka pro učitele nabízí odborné informace a vhodná metodická doporučení pro práci s jednotlivými produkty.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.