Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kolektiv autorů: Dějepis 9 pro ZŠ a VG

Knihy

Kolektiv autorů: Dějepis 9 pro ZŠ a VG

Hodnocení: 1x
  • 4

Pracovní sešit k učebnici dějepisu pro 9. ročník ZŠ.. Pracovní sešit je nedílnou součástí učebnice, která seznamuje se změnami ke kterým došlo od konce první světové války až po začátek 21. století. Společně s učebnicí se tak žáci dozví informace o: meziválečném období, totalitních ideologiích, událostech, které ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv autorů: Dějepis 9 pro ZŠ a VG koupíte i tady

Specifikace Kolektiv autorů: Dějepis 9 pro ZŠ a VG

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 68 Kč

Pracovní sešit usnadňuje žákům koncipování ucelených poznámek způsobem, který je přiměřený věku žáků. V tomto ohledu může zcela nahradit běžný sešit na poznámky. Obsahuje zajímavé úkoly, díky nimž žáci zdokonalí své vědomosti a dovednosti. Nabízí prostor pro tvůrčí psaní, které žákovi umožní uplatnit vlastní postřehy a nápady. Vyjímatelný přehled učiva a slovníček pojmů usnadní studium v dalších ročnících.

(pro základní školy a víceletá gymnázia) ... a dál?

Produkt Kolektiv autorů: Dějepis 9 pro ZŠ a VG

Kolektiv autorů: Dějepis 9 pro ZŠ a VG - parametry

Název produktu: Kolektiv autorů: Dějepis 9 pro ZŠ a VG
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 68 Kč
Maximální cena: 104 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pracovní sešit k učebnici dějepisu pro 9. ročník ZŠ.. Pracovní sešit je nedílnou součástí učebnice, která seznamuje se změnami ke kterým došlo od konce první světové války až po začátek 21. století. Společně s učebnicí se tak žáci dozví informace o: meziválečném období, totalitních ideologiích, událostech, které doprovázely druhou světovou válku, důvody vzniku studené války, a kromě dalších důležitých informací se žáci dozví i o nejnovější novodobé historii. Důraz je také kladen na kulturu, sport, vědu a další aspekty, které jsou s historií neodmyslitelně spjaty. Pracovní sešit usnadňuje žákům koncipování ucelených poznámek způsobem, který je přiměřený věku žáků. V tomto ohledu může zcela nahradit běžný sešit na poznámky. Obsahuje zajímavé úkoly, díky nimž žáci zdokonalí své vědomosti a dovednosti. Nabízí prostor pro tvůrčí psaní, které žákovi umožní uplatnit vlastní postřehy a nápady. Vyjímatelný přehled učiva a slovníček pojmů usnadní studium v dalších ročnících. (pro základní školy a víceletá gymnázia) Publikace: Dějepis 9 pro ZŠ a VG PS - ;kolektiv. Pracovní sešitusnadňuje žákům koncipování ucelených poznámek

způsobem, který je přiměřený věku žáků. V tomto ohledu může

zcela nahradit běžný sešit na poznámky. Prostřednictvím zajímavých

úkolů zdokonalí své vědomosti a dovednosti, lépe porozumí

učivu. Vyjímatelný přehled učiva usnadní studium v dalších

ročnících. Publikace: Dějepis 9 pro ZŠ a VG PS - ;kolektiv.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.