MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen kol.: BIOGRAFICKÝ SLOVNÍK PŘEDSTAVITELŮ MINISTERSTVA VNITRA

Ostatní z kategorie knihy

kol.: BIOGRAFICKÝ SLOVNÍK PŘEDSTAVITELŮ MINISTERSTVA VNITRA

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788087211250

Biografický slovník představitelů ministerstva vnitra v letech 1948-1989. – Ministři a jejich náměstci - kolektiv autorů. Publikace Biografický slovník představitelů ministerstva vnitra v letech 1948-1989. Ministři a jejich náměstci je výsledkem dlouhodobého badatelského projektu historiků Ústavu pro studium ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.96552
skladem

Jaké má kniha
Biografický slovník pře..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme kol.: BIOGRAFICKÝ SLOVNÍK PŘEDSTAVITELŮ MINISTERSTVA VNITRA

Specifikace kol.: BIOGRAFICKÝ SLOVNÍK PŘEDSTAVITELŮ MINISTERSTVA VNITRA

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 168 Kč

Kniha prezentuje mozaiku 55 jmen - osob, které se více či méně podílely na činnosti ministerstva vnitra na území dnešní České republiky v období komunistického režimu. ... a dál?

Produkt kol.: BIOGRAFICKÝ SLOVNÍK PŘEDSTAVITELŮ MINISTERSTVA VNITRA

kol.: BIOGRAFICKÝ SLOVNÍK PŘEDSTAVITELŮ MINISTERSTVA VNITRA - parametry

Název produktu: kol.: BIOGRAFICKÝ SLOVNÍK PŘEDSTAVITELŮ MINISTERSTVA VNITRA
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 168 Kč
Maximální cena: 188 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Biografický slovník představitelů ministerstva vnitra v letech 1948-1989. – Ministři a jejich náměstci - kolektiv autorů. Publikace Biografický slovník představitelů ministerstva vnitra v letech 1948-1989. Ministři a jejich náměstci je výsledkem dlouhodobého badatelského projektu historiků Ústavu pro studium totalitních režimů. Prezentuje mozaiku 55 jmen - osob, které se více či méně podílely na činnosti ministerstva vnitra na území dnešní České republiky v období komunistického režimu. Slovník se pro období 1948-1989 soustřeďuje na ministry vnitra a náměstky ministerstva vnitra (v období 1950-1953 ministerstva národní bezpečnosti) na centrální, československé úrovni. Po lednu 1969 reflektuje rovněž tři ministry vnitra České socialistické republiky. Kniha je doplněna podrobnou studií věnovanou vývoji organizační struktury ministerstva vnitra. Biografický slovník představitelů ministerstva vnitra v letech 1948-1989. – Ministři a jejich náměstci - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Proč potřebujeme kůži? Poznej blíž tento citlivý orgán, který chrání tvoje tělo! Zjisti, jak slizká, šupinatá nebo pružná zvířecí kůže pomáhá zvířatům přežít.


Přidat recenzi pro kol.: BIOGRAFICKÝ SLOVNÍK PŘEDSTAVITELŮ MINISTERSTVA VNITRA

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.