KOKOS TOY Hera 3 Masturbator
KOKOS TOY Hera 3 Masturbator

TOP 26
KOKOS TOY Hera 3 Masturbator

od 4 790 Kč
Hera na tebe vždy čeká. V očekávání leží na zádech a s roztaženýma nohama ti ukazuje své krásy. Obličej plný rozkoše z toho jak ji celou naplníš. Rukama si přidržuje své svůdné nohy. Hrej si s ní, užívej si s ní a dělej si s ní co jen chceš. Celá patří jen svému pánovi. Realistické torso Kokos Hera 3 ze série prémiových milostných pannen Kokos. Realistická panna s vyobrazením a pocitem pravé ženy. Krásný obličej a křivky jejího těla přivedou tvé…
Erosstar.cz
Doprava zdarma Skladem
4 865 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: KOKOS TOY Hera 3 Masturbator
Minimální cena: 4 790 Kč
Maximální cena: 12 345 Kč
Ušetříte až: 7 555 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Hera na tebe vždy čeká. V očekávání leží na zádech a s roztaženýma nohama ti ukazuje své krásy. Obličej plný rozkoše z toho jak ji celou naplníš. Rukama si přidržuje své svůdné nohy. Hrej si s ní, užívej si s ní a dělej si s ní co jen chceš. Celá patří jen svému pánovi.

Realistické torso Kokos Hera 3 ze série prémiových milostných pannen Kokos. Realistická panna s vyobrazením a pocitem pravé ženy. Krásný obličej a křivky jejího těla přivedou tvé smysly do extáze. Vagína, anál, pusa - každý otvor se svým unikátním pocitem. Užij si zběsilou zábavu plnou vzrušujících vyvrcholení na ni i do ní.

Dvojitá struktura

Na povrchu realistického torza Kokos Hera 3 má vrstu materiálu v barvě lidské kůže. Povrch je na dotek k nerozeznání od lidské kůže. Hebký a měkký povrch pod sebou skrývá růžové pysky. Vagína a anál dále pokračují svou vnitřní strukturou s růžovou barvou napodobující pravou vagínu a anál. Dvojitá struktura podporuje realistický pocit.

Sexy vagina

Kokos Hera 3 ti vykouří mozek z hlavy. Měkké stydké pysky skrývají růžovou vaginu panny. Dvojitá vrstva imituje pravou sexy podívanou. Dává ti možnost využít potenciálu své představivosti na maximum. Vaginální vchod je velmi úzký a pevný. Nechá tě pocítit vzrušující zábavu při každém zásunu. Na začátku se nachází dvojitý G-bod se silnou stimulační stěnou. Prostřední část nabízí různé stimulační textury nahoře a dole. Tečkování a žebrování tě vezme na cestu zakončenou tím nejlepším orgasmem. Na svém konci má otvor pro odtok sperma a pohodlné čištění.

Anální otvor

Vzhled, roztažitelnost a vnoření jsou modelovány podle skutečné předlohy. Opravdu realistický pocit ti ještě vice prohloubí vnitřní struktura análu. Zakřivené prostory se spirálovou texturou tě nechají pocítit úplně novou stimulaci. Střední část má průměr okolo 1 cm nabízející měkkou a unikátní stimulaci. Na konci (na zádech panny) je otvor pro odtok sperma a pohodlné čištění.

Svůdné rty

Libuješ si, když ti holka obepíná svými rty penis? Torzo Kokos Hera 3 myslí úplně na vše. Třetí otvor - pusa - ti předvede blowjob, na který v životě nezapomeneš. Zakřivený krk připomíná svým tvarem a těsností pravé kouření. Nech masturbátor udělat svou práci a dopřát ti pořádné uspokojení. Na konci (na zádech panny) je

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.