Kokos Victoria Masturbator s vagínou a análem
Kokos Victoria Masturbator s vagínou a análem

TOP 30
Kokos Victoria Masturbator s vagínou a análem

od 4 495 Kč
Victoria na tebe vždy čeká. V očekávání leží na zádech a s přikrčenýma nohama ti ukazuje své krásy. Obličej plný rozkoše z toho jak ji celou naplníš. Rukama si drží svá pevná prsa. Hrej si s ní, užívej si s ní a dělej si s ní co jen chceš. Celá patří jen svému pánovi. Realistické torso Kokos Victoria ze série prémiových milostných pannen Kokos. Realistická panna s vyobrazením a pocitem pravé ženy. Krásný obličej a křivky jejího těla přivedou tvé…
Deeplove.cz
Doprava zdarma Skladem
4 495 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Kokos Victoria Masturbator s vagínou a análem
Minimální cena: 4 495 Kč
Maximální cena: 5 590 Kč
Ušetříte až: 1 095 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Victoria na tebe vždy čeká. V očekávání leží na zádech a s přikrčenýma nohama ti ukazuje své krásy. Obličej plný rozkoše z toho jak ji celou naplníš. Rukama si drží svá pevná prsa. Hrej si s ní, užívej si s ní a dělej si s ní co jen chceš. Celá patří jen svému pánovi.

Realistické torso Kokos Victoria ze série prémiových milostných pannen Kokos. Realistická panna s vyobrazením a pocitem pravé ženy. Krásný obličej a křivky jejího těla přivedou tvé smysly do extáze. Vagína a anál - každý se svým unikátním pocitem. Užij si zběsilou zábavu plnou vzrušujících vyvrcholení na ni i do ní.

Dvojitá struktura

Na povrchu realistického torza Kokos Victoria má vrstu materiálu v barvě lidské kůže. Povrch je na dotek k nerozeznání od lidské kůže. Hebký a měkký povrch pod sebou skrývá růžové pysky. Vagína a anál dále pokračují svou vnitřní strukturou s ůžovou barvou napodobující pravou vagínu a anál. Dvojitá struktura podporuje realistický pocit.

Sexy vagina

Kokos Victoria ti vykouří mozek z hlavy. Měkké stydké pysky skrývají růžovou vaginu panny. Dvojitá vrstva imituje pravou sexy podívanou. Dává ti možnost využít potenciálu své představivosti na maximum. Vaginální vchod je velmi úzký a pevný. Nechá tě pocítit vzrušující zábavu při každém zásunu. Na začátku se nachází dvojitý G-bod se silnou stimulační stěnou. Prostřední část nabízí různé stimulační textury nahoře a dole. Tečkování a žebrování tě vezme na cestu zakončenou tím nejlepším orgasmem. Na svém konci má otvor pro odtok sperma a pohodlné čištění.

Anální otvor

Vzhled, rotažitelnost a vnoření jsou modelovány podle skutečné předlohy. Opravdu realistický pocit ti ještě vice prohloubí vnitřní struktura análu. Zakřivené prostory se spirálovou texturou tě nechají pocítit úplně novou stimulaci. Střední část má průměr okolo 1 cm nabízející měkkou a unikátní stimulaci. Na konci má (na zádech panny) je otvor pro odtok sperma a pohodlné čištění.

Doporučení
  • Při užívání si pěkných chvil a bezpečný sex s Kokos Victoria používejte kondom
  • Při zpozorování nežádoucích účinků, ihned přerušte používání
  • Používejte dostatečné množství lubrikačního gelu
  • Čištěte po každém použití teplou vodou, mýdlem a čističem na erotické pomůcky
Paramet

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.