Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Knižní klub Hádanky naší minulosti 3

Knihy

Knižní klub Hádanky naší minulosti 3

Hodnocení: 1x
  • 4

Třetí díl Hádanek naší minulosti nás provede dramatickými událostmi spojenými s nástupem křesťanství. Vzrušující cesta dalším úsekem naší historie začne na Velké Moravě a vyvrcholí vraždou kněžny Ludmily. V tomto dílu Hádanek naší minulosti, který má podtitul Krutá smrt zbožné babičky, se jako bílá nit povine naším ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Knižní klub Hádanky naší minulosti 3

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 150 Kč

Třetí díl populárního výkladu nejstarších českých dějin se tentokrát zabývá dramatickým 9. stoletím. Počet stran: 343, fotografie, obrázky, mapy. Výborný stav. ... a dál?

Produkt Knižní klub Hádanky naší minulosti 3

Knižní klub Hádanky naší minulosti 3 - parametry

Název produktu: Knižní klub Hádanky naší minulosti 3
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 150 Kč
Maximální cena: 150 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Třetí díl Hádanek naší minulosti nás provede dramatickými událostmi spojenými s nástupem křesťanství. Vzrušující cesta dalším úsekem naší historie začne na Velké Moravě a vyvrcholí vraždou kněžny Ludmily. V tomto dílu Hádanek naší minulosti, který má podtitul Krutá smrt zbožné babičky, se jako bílá nit povine naším vyprávěním nástup nové víry - křesťanství a jeho boj s přežívajícím pohanstvím. Nejprve zavítáme na Velkou Moravu, abychom poznali nejen Bájný Velehrad a pokusili se najít Metodějův hrob. Počátkům nástupu českého kmene a rodu Přemyslovců k moci bude věnován Výlet z Budče na Levý Hradec, při kterém se seznámíme také s prvním historickým knížetem Bořivojem a jeho syny. V jejich doprovodu se potom vydáme na Místo zvané Žiži, kde si přiblížíme založení Prahy a řadu otazníků, které jsou s tím spojené. Kněžny Ludmila a Drahomíra se stanou hlavními hrdinkami vyprávění Dvě vdovy, které skončí vraždou jedné z nich. V tomto dĂ­lu Hádanek naší minulosti, kterĂ˝ má podtitul Krutá smrt zboĹľnĂ© babiÄŤky, se jako bĂ­lá nit povine naším vyprávÄ›nĂ­m nástup novĂ© vĂ­ry - kĹ™esĹĄanstvĂ­ a jeho boj s pĹ™ežívajĂ­cĂ­m pohanstvĂ­m. Nejprve zavĂ­táme na Velkou Moravu, abychom poznali nejen BájnĂ˝ Velehrad a pokusili se najĂ­t MetodÄ›jĹŻv hrob. PočátkĹŻm nástupu ÄŤeskĂ©ho kmene a rodu PĹ™emyslovcĹŻ k moci bude vÄ›nován VĂ˝let z BudÄŤe na LevĂ˝ Hradec, pĹ™i kterĂ©m se seznámĂ­me takĂ© s prvnĂ­m historickĂ˝m knĂ­Ĺľetem BoĹ™ivojem a jeho syny. V jejich doprovodu se potom vydáme na MĂ­sto zvanĂ© Ĺ˝iĹľi, kde si pĹ™iblížíme zaloĹľenĂ­ Prahy a Ĺ™adu otaznĂ­kĹŻ, kterĂ© jsou s tĂ­m spojenĂ©. Kněžny Ludmila a DrahomĂ­ra se stanou hlavnĂ­mi hrdinkami vyprávÄ›nĂ­ DvÄ› vdovy, kterĂ© skonÄŤĂ­ vraĹľdou jednĂ© z nich.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.