Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Klett Aussichten B1.2 Kurs-Arbeitsbuch

Učebnice/Odborná literatura

Klett Aussichten B1.2 Kurs-Arbeitsbuch

Hodnocení: 1x
  • 4

Učební soubor Aussichten je k dispozici buď ve třídílném, nebo šestidílném vydání. Třídílné vydání zahrnuje učebnici se dvěma vloženými CD a zvlášť pracovní sešit s vloženým CD a DVD, a to pro každý díl. Učebnici tvoří 10 lekcí, jež jsou propojeny navazujícím příběhem, nahraným i na CD. Každá lekce pokrývá soukromou, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Klett Aussichten B1.2 Kurs-Arbeitsbuch koupíte i tady

Specifikace Klett Aussichten B1.2 Kurs-Arbeitsbuch

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 313 Kč

Kurz si klade za cíl zpřístupnit reálnou a živou němčinu prostřednictvím autentických situací a přirozeného jazyka. Studenti budou díky systematickému nacvičování strategií schopni obstát v běžných si ... a dál?

Produkt Klett Aussichten B1.2 Kurs-Arbeitsbuch

Klett Aussichten B1.2 Kurs-Arbeitsbuch - parametry

Název produktu: Klett Aussichten B1.2 Kurs-Arbeitsbuch
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 313 Kč
Maximální cena: 419 Kč
Ušetríte až: 106 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učební soubor Aussichten je k dispozici buď ve třídílném, nebo šestidílném vydání. Třídílné vydání zahrnuje učebnici se dvěma vloženými CD a zvlášť pracovní sešit s vloženým CD a DVD, a to pro každý díl. Učebnici tvoří 10 lekcí, jež jsou propojeny navazujícím příběhem, nahraným i na CD. Každá lekce pokrývá soukromou, profesní a společenskou oblast života. Po 5. a 10. lekci následuje pozvolný trénink řečových dovedností. Na konci učebnice je k dispozici souhrnný přehled gramatiky a abecední slovníček. Pracovní sešit nabízí samozřejmě množství úloh k prohloubení a upevnění probraného učiva, ale také další zajímavé projekty z oblasti reálií. Po každých dvou lekcích pracovního sešitu následuje možnost autoevaluace, student si sám ověří, co se (ne)naučil. V šestidílném vydání obsahuje jeden svazek lekce 1-5, druhý svazek lekce 6-10 učebnice i pracovního sešitu. autoři: L. Ros-El Hosni, O. Swerlowa, S. Klötzer, S. Jentges, K. Sokolowski, K. Reinke (fonetika), A. Raths (poslechy), J. Precht (poslechy), A. Lundquist-Mog (DVD), A. Reicherter (DVD) Publikace: Aussichten B1.2 Kurs-Arbeitsbuch - Šestý díl šestidílného učebního souboru němčiny pro dospělé studenty s CD a DVD. Kurz si klade za cíl zpřístupnit reálnou a živou němčinu

prostřednictvím autentických situací a přirozeného jazyka. Studenti

budou díky systematickému nacvičování strategií schopni obstát v

běžných situacích, s kterými se v německy mluvících zemích setkají.

Různorodá cvičení a jednotlivé komponenty kurzu umožňují

individuální přístup ke každému uživateli.

Šestý díl učebnice tvoří 5 lekcí, jež jsou propojeny navazujícím

příběhem, nahraným i na CD. Každá lekce pokrývá soukromou, profesní

a společenskou oblast života. Na konci následuje pozvolný trénink

řečových dovedností a souhrnný přehled gramatiky a abecední

slovníček. Integrovaný pracovní sešit nabízí samozřejmě množství

úloh k prohloubení a upevnění probraného učiva. Publikace: Aussichten B1.2 Kurs-Arbeitsbuch - Šestý díl šestidílného učebního souboru němčiny pro dospělé studenty s CD a DVD.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.