Klarstein MKS-13
Klarstein MKS-13

Klarstein MKS-13

80% 1x
od 4 399 Kč

Klarstein HEA-MKS-13 je černý minibar, který je praktický a působí útulně.Dobrý život někdy jednoduše znamená, nemuset se pro jídlo a nápoje ani pohnout z postele nebo gauče. S Klarstein minibarem to není problém:Mini chladnička udrží jídla a nápoje čerstvé, aniž byste museli mít běžnou ledničku. Díky své nízké hmotnosti lze v případě potřeby jednoduše zařízení přenést na jiné místo - do baru, na zahradu nebo kamkoliv, kde jsou právě žádané…

electronic-star.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Skladem
4 399 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Klarstein MKS-13
Výrobce: klarstein
Minimální cena: 4 399 Kč
Maximální cena: 4 399 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4

Popis produktu

Klarstein HEA-MKS-13 je černý minibar, který je praktický a působí útulně.Dobrý život někdy jednoduše znamená, nemuset se pro jídlo a nápoje ani pohnout z postele nebo gauče. S Klarstein minibarem to není problém:Mini chladnička udrží jídla a nápoje čerstvé, aniž byste museli mít běžnou ledničku. Díky své nízké hmotnosti lze v případě potřeby jednoduše zařízení přenést na jiné místo - do baru, na zahradu nebo kamkoliv, kde jsou právě žádané chlazené nápoje.Matný černý povrch a skleněné dveře zařízení jsou v lepším souladu se smyslem pro zařízení než bílé modely. Díky tomuto vysoce prezentačnímu faktoru se minibar nejlépe hodí pro umístění v barových oblastech hotelů a luxusních gastronomických zařízení.Povinné údaje podle nařízení o označování spotřeby energie v souvislosti s delegovanou vyhláškou komise (EU) číslo 1060/2010:Energetická třída: B (na stupnici od A + + (nejvyšší efektivita) po G (nejnižší efektivita))Roční spotřeba energie (AEC) v kWh / rok: 181 kWh / rok (spotřeba energie v kWh / rok na základě výsledků normalizované zkoušky po dobu 24 hodin. Skutečná spotřeba elektrické energie závisí na používání a umístění zařízení.)Kapacita úložného prostoru: 32 litrůKlimatická třída: N

  • Klimatická třída „rozšířené mírné pásmo" má symbol „SN" pro průměrnou teplotu okolí od 10 do 32 stupňů C.
  • Klimatická třída „mírné pásmo" má symbol „N" pro průměrnou teplotu okolí od 16 do 32 stupňů C.
  • Klimatická třída „subtropické pásmo" má symbol „ST" pro průměrnou teplotu okolí od 16 do 38 stupňů C.
  • Klimatická třída „tropické pásmo" má symbol „T" pro průměrnou teplotu okolí od 16 do 43 stupňů C.

Hladina hluku v dB (A) re 1 pW: 0 dB - měřeno podle směrnice 86/594/EHSVezměte prosím na vědomí, že dekorace není součástí dodávky.

Nejmenší z malých, ale přece efektivní: mini lednička Klarstein MKS-13. Minibar nabízí celkový vnitřní objem 32 litrů na vychlazení nápojů a malých svačin v kanceláři či pokoji.

Plechovky, kapsy s mlékem, svačinové sáčky a jiné potraviny si najdou místo na variabilně zasouvatelný mrežovitej poličce. Skleněné dvířka navíc nabízejí rychlé prohlédnutí obsahu chladničky jedním pohledem. Otočný regulátor zajišťuje nastavení teploty chlazení ve třech stupních v rozmezí od 12 do 15 ° C.

Žízní vás v noci a máte chuť na půlnoční dobrotu? Otevřením dvířek se zapne vnitřní osvětlení, čili můžete přesně vybrat to, po čem toužíte, bez nutnosti prosvícení v pokoji.

Díky své mimořádně tichému provozu pokojová chladnička Klarstein MKS-13 vás neruší během noci ani nenarušuje vaši koncentraci v práci. Navíc je i energeticky úsporná.

Kompaktní rozměry a hodnotná, matně černá konstrukce se skleněnými dvířky předurčují chladničku Klarstein MKS-13 jako stylový minibar do hotelových pokojů, ubytoven a kanceláří, stejně i do studentských pokojů nebo jednočlenných domácností

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze