Klarstein HEA-MKS-12
Klarstein HEA-MKS-12

Klarstein HEA-MKS-12

80% 1x
od 3 799 Kč
Klarstein HEA-MKS-12 je spolehlivý matně černý minibar s kompaktními rozměry. Příjemný život někdy znamená nemuset se pohnout z místa a mít vše, co potřebujeme přímo na dosah ruky. S minibarem Klarstein HEA-MKS-12 to není žádný problém. Potraviny a nápoje udrží čerstvé, aniž by v obytném prostoru zabral tolik místa jako obvyklá chladnička. Díky nízké hmotnosti ho můžete snadno přenést tam, kde ho potřebujete, např. na zahradu nebo kamkoliv, kde…
electronic-star.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Skladem
3 799 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Klarstein HEA-MKS-12
Výrobce: klarstein
Minimální cena: 3 799 Kč
Maximální cena: 3 799 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4

Popis produktu

Klarstein HEA-MKS-12 je spolehlivý matně černý minibar s kompaktními rozměry. Příjemný život někdy znamená nemuset se pohnout z místa a mít vše, co potřebujeme přímo na dosah ruky. S minibarem Klarstein HEA-MKS-12 to není žádný problém. Potraviny a nápoje udrží čerstvé, aniž by v obytném prostoru zabral tolik místa jako obvyklá chladnička. Díky nízké hmotnosti ho můžete snadno přenést tam, kde ho potřebujete, např. na zahradu nebo kamkoliv, kde chcete podávat chlazené nápoje. Matně černá povrchová úprava umožňuje zařízení lépe zapadnout mezi jiná zařízení. Pro svůj design je tento minibar vhodný na i umístění v hotelích či ubytovnách. V souladu s nařízením EU č.: 1060/2010 a Zákonem o environmentálním označování výrobků uvádíme údaje: Energetická třída: B (v rámci škály od A + + + (nejvyšší) po G (nejnižší)) Roční spotřeba energie v kWh/rok: 169 (na základě výsledků standardního 24 hodinového testu. Reálná spotřeba závisí na způsobu používání a umístění zařízení.) Využitelný objem přihrádky na potraviny: 24 l Klimatická třída: N

  • Klimatická třída "rozšířeného mírného pásma" má pro průměrnou teplotu okolí 10° až 32°C symbol "SN".
  • Klimatická třída "mírného pásma" má pro průměrnou teplotu okolí 16° až 32°C symbol "N".
  • Klimatická třída "subtropického pásma" má pro průměrnou teplotu okolí 16° až 38°C symbol "ST".
  • Klimatická třída "tropického pásma" má pro průměrnou teplotu okolí 16° až 43°C symbol "T".
Hlučnost v dB: 0 - měřeno v souladu se směrnicí 86/594/EWG Prosím, všimněte si, že dekorace není součástí balení.

Nejmenší z malých, ale přece efektivní: mini lednička Klarstein MKS-12. Minibar nabízí celkový vnitřní objem 24 litrů na vychlazení nápojů a malých svačin v kanceláři či pokoji.

Plechovky, kapsy s mlékem, svačinové sáčky a jiné potraviny si najdou místo na variabilně zasouvatelný mrežovitej poličce. Otočný regulátor zajišťuje nastavení teploty chlazení ve třech stupních v rozmezí od 12 do 15 ° C.

Žízní vás v noci a máte chuť na půlnoční dobrotu? Otevřením dvířek se zapne vnitřní osvětlení, čili můžete přesně vybrat to, po čem toužíte, bez nutnosti prosvícení v pokoji.

Díky své mimořádně tichému provozu pokojová chladnička Klarstein MKS-12 vás neruší během noci ani nenarušuje vaši koncentraci v práci. Navíc je i energeticky úsporná.

Kompaktní rozměry a hodnotná, matně černá konstrukce se skleněnými dvířky předurčují chladničku Klarstein MKS-12 jako stylový minibar do hotelových pokojů, ubytoven a kanceláří, stejně i do studentských pokojů nebo jednočlenných domácností.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze