Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Klára Hurychová: Postavení podnikatele v závazkověprávních vztazích

Knihy naučná literatura

Klára Hurychová: Postavení podnikatele v závazkověprávních vztazích

Hodnocení: 1x
  • 4

Postavení podnikatele v závazkověprávních vztazích - Klára Hurychová. Monografie je věnována problematice postavení podnikatele v závazkověprávních vztazích. Klíčovým důvodem pro volbu tematického zaměření této kolektivní monografie byla rekodifikace českého soukromého práva. Nový občanský zákoník přinesl nespočet ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Postavení podnikatele v..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Klára Hurychová: Postavení podnikatele v závazkověprávních vztazích koupíte i tady

Specifikace Klára Hurychová: Postavení podnikatele v závazkověprávních vztazích

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 194 Kč

Monografie je věnována problematice postavení podnikatele v závazkověprávních vztazích. Klíčovým důvodem pro volbu tematického zaměření této kolektivní monografie byla rekodifikace českého soukromého ... a dál?

Produkt Klára Hurychová: Postavení podnikatele v závazkověprávních vztazích

Klára Hurychová: Postavení podnikatele v závazkověprávních vztazích - parametry

Název produktu: Klára Hurychová: Postavení podnikatele v závazkověprávních vztazích
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 194 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Postavení podnikatele v závazkověprávních vztazích - Klára Hurychová. Monografie je věnována problematice postavení podnikatele v závazkověprávních vztazích. Klíčovým důvodem pro volbu tematického zaměření této kolektivní monografie byla rekodifikace českého soukromého práva. Nový občanský zákoník přinesl nespočet novot, mimo jiné právě do úpravy podnikatele, jeho postavení, jakož i do práva obligačního. Nová právní úprava nejen odstraňuje dualismus závazkového práva, ale rovněž mění základní koncepci a pravidla podnikání v tuzemsku. Potřeba autorů, studentů doktorského studia právnických fakult České a Slovenské republiky, vyjádřit se k těmto otázkám, které lze v některých ohledech bez nadsázky považovat za změnu právního paradigmatu, tak vedla k vytvoření této publikace. Téma monografie je autory zpracováno ze dvou úhlů pohledu. Nejdříve se autoři zaměřují na osobu podnikatele a na to, jak může podnikatel s důsledky pro závazkové právo jednat, jakož i v čem se liší postavení podnikatele v závazkových právních vztazích od obecně upraveného postavení jiných právních subjektů. Poté se monografie zabývá smlouvami, které jsou typicky využívány podnikateli při obchodní činnosti. V závěru je věnována pozornost otázkám trestněprávním a procesněprávním. Postavení podnikatele v závazkověprávních vztazích - Klára Hurychová od nakladatelství v kategorii Management, Marketing | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.