Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Kim da Silva: Mudra jóga v praxi 2

Knihy naučná literatura

Kim da Silva: Mudra jóga v praxi 2

Hodnocení: 1x
  • 4

Mudry neboli pozice prstů jsou prastarou metodou na dosažení energetické, psychické i tělesné rovnováhy. Autor se při studijním pobytu v Indii na vlastní kůži přesvědčil o mimořádné účinnosti tohoto systému, který využívá ruce jako nejspolehlivějšího indikátoru stavu životní síly, a efektivně jeho výklad ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kim da Silva: Mudra jóga v praxi 2 koupíte i tady

Specifikace Kim da Silva: Mudra jóga v praxi 2

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 124 Kč

Mudry neboli pozice prstů jsou prastarou metodou na dosažení energetické, psychické i tělesné rovnováhy. Autor se při studijním pobytu v Indii na vlastní kůži přesvědčil o mimořádné účinnosti tohoto systému, který využívá ruce jako nejspolehlivějšího indikátoru stavu životní síly, a efektivně jeho výklad sjednotil s podrobnou soustavou čínské medicíny. Toto pokračování knihy Mudra jóga v praxi 1 prohlubuje znalosti o vnitřních energetických vazbách v tělesných orgánech a od léčení fyzických symptomů » ... a dál?

Produkt Kim da Silva: Mudra jóga v praxi 2

Kim da Silva: Mudra jóga v praxi 2 - parametry

Název produktu: Kim da Silva: Mudra jóga v praxi 2
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 124 Kč
Maximální cena: 198 Kč
Ušetríte až: 74 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Mudry neboli pozice prstů jsou prastarou metodou na dosažení energetické, psychické i tělesné rovnováhy. Autor se při studijním pobytu v Indii na vlastní kůži přesvědčil o mimořádné účinnosti tohoto systému, který využívá ruce jako nejspolehlivějšího indikátoru stavu životní síly, a efektivně jeho výklad sjednotil s podrobnou soustavou čínské medicíny. Toto pokračování knihy Mudra jóga v praxi 1 prohlubuje znalosti o vnitřních energetických vazbách v tělesných orgánech a od léčení fyzických symptomů přechází k podpoře v každodenních životních situacích. První díl funguje jako určitá „energetická lékárna“; na každou chorobu se hodí určitá mudra, a tak stačí jen nalistovat tu správnou stránku. Druhý díl nás vede ještě o krok dál: každá nemoc, kterou trpíme, je ve skutečnosti stupněm k pochopení určité pravdy o životě, kterou jsme si doposud příliš neuvědomovali. Nemoc se tak může stát učitelem, který se o naše zdraví stará naprosto jedinečným způsobem. Když pochopíme, jakou lekci nám chce zprostředkovat, jsme na nejlepší cestě k uzdravení – a brzy nemoc přestaneme potřebovat. Pomocí rovnováhy získané prostřednictvím muder se učíte vnímat, jakým způsobem jste přišli ke své současné nerovnováze. Pouze vědět však nestačí: i tady platí, že aby se v nás něco pohnulo, musíte věc používat v praxi. A k tomu máte v této knížce opravdu bohatý arzenál, který seznam muder rozšíří vysoko nad 100, a navíc se naučíte jednotlivé pozice rukou kombinovat tak, abyste mohli dosáhnout synergického účinku. Vedle prstových technik na fyzické potíže, jako je vysoký krevní tlak, bolesti kloubů či nadváha, zde najdete i mudry posílení samoléčivých sil a imunity, na vyrovnávání jednotlivých elementů, čaker, na integraci mozku a srdce, na posilování psychologických charakteristik, jako je tvořivost, intuice, odvaha či nezávislost, nebo na odbourávání negativních duševních stavů, jako jsou fóbie, nervozita, panika či závislosti. Kniha podává také informace o tzv. čínských orgánových hodinách. Chcete sami odhalit skrytá tajemství? Nechcete být již nikdy vydáni na pospas různým zádrhelům? Chcete vědět, proč jsou určité věci vhodné poze pro vás? Dopřejte si pochopení sebe sama!

Podívat se na sebe zvenku a stát se pro ostatní následováníhodným vzorem: tato kniha poslouží každému, kdo chce vyvíjet své chápání podstatných věcí ve svém životě. Potřebujeme k tomu pouze oči ke čtení a obě ruce k tomu, abyste mohli provést mudry. Tím se vydáte na tu nejnapínavější cestu - cestu do svého nitra. Mudry sú špeiciálne gestá rúk, ktoré dokážu veľmi účinne ovládať a meniť energiu v tele aj duši. S pomocou mudier si môžeme navodzovať rôzny stavy, zbavovať sa ťažkostí, pomáhať si pri meditácii a dokonca aj prispievať k uzdraveniu rôznych chorôb. Kniha je prehľadnou príručkou pre každého, kto má záujem mudry praktikovať. Mudra jóga v praxi 2 - Kim da Silva od authora Kim da Silva a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Kim da SilvaFontánaKniha, čeština,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.