Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Kiera Cass: Selekce

Próza - beletrie

Kiera Cass: Selekce

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Kiera Cassová, Selekce je román a zároveň první díl série, kterou napsala Kiera Cass . Pro třicet pět dívek je Selekce jejich životní šance. A také jediná šance, jak utéct z jednotvárného života, jakým do teď žily. Selekce je vstupenka do světa luxusu, bohatsví, třpytících se plesových šatů a drahých šperků. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Jaké má kniha
Selekce
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kiera Cass: Selekce koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Kiera Cass: Selekce

  • 5

Kája83, 25. listopadu 2015

Vtipné, milé, zajímavé. Hrdinka je ve všech ohledech zvláštně vyspělá, ale sympaticky, ne nepřirozeně. Já byla nadšená a ani nevím proč. Hrozně se mi to líbilo, ačkoli vím všechna negativa ohledně naivity a neskutečnosti. Měla jsem z toho dobrý pocit. Hlavně ten kamarádský vztah byl úplně výborný.


Specifikace Kiera Cass: Selekce

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 186 Kč

Pro dívky je Selekce životní šancí. Příležitostí k útěku od života, který jim byl stanoven od narození. Být obklopena světem třpytivých šatů a drahocenných šperků. Žít v paláci a soutěžit o srdce krásného prince Maxona. Ale pro Americu to znamená otočit se zády ke své tajné lásce Aspenovi, který je o kastu níž než ona. Nechce se jí odejít z domova a vstoupit do nelítostné soutěže o korunku. ... a dál?

Produkt Kiera Cass: Selekce

Kiera Cass: Selekce - parametry

Název produktu: Kiera Cass: Selekce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 186 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 63 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Kiera Cassová, Selekce je román a zároveň první díl série, kterou napsala Kiera Cass . Pro třicet pět dívek je Selekce jejich životní šance. A také jediná šance, jak utéct z jednotvárného života, jakým do teď žily. Selekce je vstupenka do světa luxusu, bohatsví, třpytících se plesových šatů a drahých šperků. Selekce , to znamená život v královském paláci a boj o srdce a ruku nádherného prince Maxona. Pro krásnou Americu Singer je selekce noční můra. Znamená otočit se zády ke své tajné lásce Aspenovi, který patří do nižší kasty. Znamená to taky opustit domov, kde byla ráda a vstoupit do světa té nejtvrdší konkurence skryté za něžnýma očima a dlouhými vlasy. Selekce znamená boj o korunu, o kterou nikdy nestála. Život v paláci není jen pohádkový sen, ale také neustále odolávání násilným útokům rebelů. Když ovšem potká prince Maxona tváří v tvář, napadá ji tolik otázek. Začíná chápat, že život o jakém snila, se nedá vůbec srovnávat s možnou budoucností, kterou si nepředstavovala ani v té nejbujnější fantazii. Druh sortimentu : Kniha, Selekce, Jazyk : Čeština, Počet stran : 288 Publikace: Selekce - Kiera Cass. Pro třicet pět dívek je Selekce životní šancí. Příležitostí k útěku

od života, který jim byl stanoven od narození. Být obklopena světem

třpytivých šatů a drahocenných šperků. Žít v paláci a soutěžit o

srdce krásného prince Maxona. Ale pro Americu Singerovou je Selekce

noční můrou. Znamená to pro ni otočit se zády ke své tajné lásce

Aspenovi, který je o kastu níž než ona. Nechce se jí odejít z

domova a vstoupit do nelítostné soutěže o korunku. Pak America

potká prince Maxona. Postupně začne zpochybňovat všechny plány,

které si předsevzala – a uvědomí si, že život, o kterém vždycky

snila, si už nemůže v porovnání s budoucností představit. Publikace: Selekce - Kiera Cass.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.