Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen KEY Publishing Využitie hybridných metód v hydrologických predpovediach - S...

Knihy

KEY Publishing Využitie hybridných metód v hydrologických predpovediach - S...

Hodnocení: 1x
  • 4

Monografia sa zaoberá problematikou kombinovaného deterministicko-stochastického modelovania modelovania časových radov v oblasti inžinierskej hydrológie. V práci boli navrhnuté dva hybridné (deterministicko - stochastické) modelovacie prístupy. V prvom hybridnom modelovacom prístupe sa jednalo o kombináciu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83847

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace KEY Publishing Využitie hybridných metód v hydrologických predpovediach - S...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 352 Kč

Publikace: Využitie hybridných metód v hydrologických predpovediach - Svetlíková;Kohnová;Szolgay;Komorníková;Hlavčová. Publikace: Využitie hybridných metód v hydrologických predpovediach - Svetlíková;Kohnová;Szolgay;Komorníková;Hlavčová. ... a dál?

Produkt KEY Publishing Využitie hybridných metód v hydrologických predpovediach - S...

KEY Publishing Využitie hybridných metód v hydrologických predpovediach - S... - parametry

Název produktu: KEY Publishing Využitie hybridných metód v hydrologických predpovediach - S...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 352 Kč
Maximální cena: 352 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Monografia sa zaoberá problematikou kombinovaného deterministicko-stochastického modelovania modelovania časových radov v oblasti inžinierskej hydrológie. V práci boli navrhnuté dva hybridné (deterministicko - stochastické) modelovacie prístupy. V prvom hybridnom modelovacom prístupe sa jednalo o kombináciu hydrologických modelov s modelmi časových radov. Týmto spôsobom boli vytvorené dva modely: model s mesačným časovým krokom, kombinovaním bilančného modelu a modelov časových radov a model s denným časovým krokom, ktorý je kombinácoiu modelov časových radov s koncepčným zrážkovo-odtokovým modelom. V druhom hybridnom modelovacom prístupe sa porovnávala kvalita predpovede viacerých lineárnych a nelineárnych viacrežimových modelov časových radov. Výsledky práce sú využiteľné vo vodohospodárskej praxi najmä v oblasti predpovedaní prietokov a riadení nádrží. Publikace: Využitie hybridných metód v hydrologických predpovediach - Svetlíková;Kohnová;Szolgay;Komorníková;Hlavčová. Publikace: Využitie hybridných metód v hydrologických predpovediach - Svetlíková;Kohnová;Szolgay;Komorníková;Hlavčová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.