Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen KEY Publishing Srovnávací právo. Právní kultury - Hungr Pavel

Učebnice/Odborná literatura

KEY Publishing Srovnávací právo. Právní kultury - Hungr Pavel

Hodnocení: 1x
  • 4

Geografie právních kultur - Duchovní a historické základy - Prameny práva - Vztahy občanské a rodinné - Trestní právo - Soudnictví a soudní proces - Novodobý vývo. Tato učebnice je určena studentům právních disciplín či obecně humanitních oborů v rámci veřejných i soukromých vysokých škol, může však poskytnout ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? KEY Publishing Srovnávací právo. Právní kultury - Hungr Pavel koupíte i tady

Specifikace KEY Publishing Srovnávací právo. Právní kultury - Hungr Pavel

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 219 Kč

Tato učebnice je určena studentům právních disciplín či obecně humanitních oborů v rámci veřejných i soukromých vysokých škol, může však poskytnout užitečné poznatky i právníkům, manažerům, žurnalis ... a dál?

Produkt KEY Publishing Srovnávací právo. Právní kultury - Hungr Pavel

KEY Publishing Srovnávací právo. Právní kultury - Hungr Pavel - parametry

Název produktu: KEY Publishing Srovnávací právo. Právní kultury - Hungr Pavel
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 219 Kč
Maximální cena: 242 Kč
Ušetríte až: 23 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Geografie právních kultur - Duchovní a historické základy - Prameny práva - Vztahy občanské a rodinné - Trestní právo - Soudnictví a soudní proces - Novodobý vývo. Tato učebnice je určena studentům právních disciplín či obecně humanitních oborů v rámci veřejných i soukromých vysokých škol, může však poskytnout užitečné poznatky i právníkům, manažerům, žurnalistům, politikům či sociálním pracovníkům v praxi. Globální prolínání a paralelní působení právních kultur v rámci konkrétního teritoria či oblasti je soudobým jevem s významnými civilizačními důsledky. V komunitách přistěhovalců z jiných kontinentů jsou v evropských státech více či méně uplatňovány prvky spojené s jejich původním sociálním prostředím. Takto jsou do evropského právního systému transformovány rozdílné rysy právního vědomí a vžité normy chování, nesourodé s evropským právním myšlením. S jejich projevy se bude nejen odborná, ale i laická veřejnost setkávat, vezmeme-li v úvahu vývojové tendence, stále častěji. V těchto podmínkách narůstá význam systematického poznávání světových právních kultur. Srovnávací právo umožňuje nejen poznávání širšího kontextu duchovních základů, formy i obsahu, historie a současnosti zkoumané právní kultury, ale i osvojení si konkrétních pozitivně-právních institutů a zvláštností platné právní úpravy v konkrétních zemích určité geopolitické a kulturní oblasti. Autor knihy Juliet Corbinová, Anselm Strauss, Vydavatelstvo Key publishing, Kniha,2008


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.