Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Key publishing Právo v podnikání - Bohumila Salachová

Učebnice/Odborná literatura

Key publishing Právo v podnikání - Bohumila Salachová

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha je věnována základním právním předpisům, upravujícím právní vztahy v podnikání. Je sestavena tak, aby pro pochopení obsahu nebyly nutné předchozí vstupní znalosti v probíraných oblastech a mohla tudíž sloužit jak pro širokou veřejnost, tak pro studenty, kteří se chtějí s danou problematikou seznámit. Poskytuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Key publishing Právo v podnikání - Bohumila Salachová

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 93 Kč

Kniha je věnována základním právním předpisům, upravujícím právní vztahy v podnikání. Je sestavena tak, aby pro pochopení obsahu nebyly nutné předchozí vstupní znalosti v probíraných oblastech a mohla ... a dál?

Produkt Key publishing Právo v podnikání - Bohumila Salachová

Key publishing Právo v podnikání - Bohumila Salachová - parametry

Název produktu: Key publishing Právo v podnikání - Bohumila Salachová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 93 Kč
Maximální cena: 96 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha je věnována základním právním předpisům, upravujícím právní vztahy v podnikání. Je sestavena tak, aby pro pochopení obsahu nebyly nutné předchozí vstupní znalosti v probíraných oblastech a mohla tudíž sloužit jak pro širokou veřejnost, tak pro studenty, kteří se chtějí s danou problematikou seznámit. Poskytuje náhled na stěžejní ustanovení živnostenského práva,obchodního práva, a další související oblasti, zejména problematiku práva hospodářské soutěže a práva insolvenčního. Oblasti právní úpravy byly vybrány s ohledem na praktickou potřebu podnikatele, přičemž není zařazena, vzhledem k možnému rozsahu, účetní ani daňová problematika. Autor knihy Bohumila Salachová, Vydavatelstvo Key publishing, Kniha,2008


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.