Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kevin Loney, Bob Bryla: Mistrovství v Oracle Database 10g

Učebnice/Odborná literatura

Kevin Loney, Bob Bryla: Mistrovství v Oracle Database 10g

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Mistrovství v Oracle Database 10g - Bob Bryla;Kevin Loney. Ať jste zkušeným či začínajícím databázovým administrátorem (DBA), potřebujete znát vyspělé nástroje Oracle Database 10g a vědět, jak vám mohou usnadnit vaši práci. Tohoto cíle vám pomůže dosáhnout nejcennější existující znalostní pramen k ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Kevin Loney, Bob Bryla: Mistrovství v Oracle Database 10g

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 112 Kč

Ať jste zkušeným či začínajícím databázovým administrátorem (DBA), potřebujete znát vyspělé nástroje Oracle Database 10g a vědět, jak vám mohou usnadnit vaši práci. V publikaci od nejzkušenějších světových expertů poznáte plánování, správu a údržbu všech aspektů databáze, nástroje a techniky pro maximalizaci výkonu, dostupnosti a zabezpečení, implementaci aplikací, řešení nejrůznějších problémů, Oracle Net atd. ... a dál?

Produkt Kevin Loney, Bob Bryla: Mistrovství v Oracle Database 10g

Kevin Loney, Bob Bryla: Mistrovství v Oracle Database 10g - parametry

Název produktu: Kevin Loney, Bob Bryla: Mistrovství v Oracle Database 10g
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 112 Kč
Maximální cena: 1 513 Kč
Ušetríte až: 401 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Mistrovství v Oracle Database 10g - Bob Bryla;Kevin Loney. Ať jste zkušeným či začínajícím databázovým administrátorem (DBA), potřebujete znát vyspělé nástroje Oracle Database 10g a vědět, jak vám mohou usnadnit vaši práci. Tohoto cíle vám pomůže dosáhnout nejcennější existující znalostní pramen k databázím Oracle, překlad publikace Oracle Database 10g DBA Handbook z produkce nakladatelství Oracle Press. Dva z nejproslulejších autorů vám poradí, jak si počínat v nejrůznějších situacích, při řešení problémů a jak plně využít výhod všech nových a zdokonalených nástrojů pro správu, maximalizaci výkonu, dostupnosti, rozšiřitelnosti a zabezpečení databáze a na ní založených aplikací. K tomu prozkoumáte zejména tato témata: - Základní vlastnosti a komponenty databáze Oracle 10g - Instalace či upgrade na Oracle Database 10g - Plánování a správa diskového prostoru, řízení využití procesoru - Řešení problémů s hardwarem, konfigurací serveru i operačního systému - Osvědčené rady pro vývoj a implementaci aplikací - Správa transakcí s využitím návratových tabulkových prostorů - Monitorování a vylaďování výkonu databáze pomocí Automated Workload Repositury, STATSPACK a SQL Access Advisor - Zabezpečení databáze pomocí technik pro autentizaci, autorizaci, audit a šifrování - Zajištění vysoké dostupnosti pomocí Oracle Real Application Clusters a dalších technologií - Zálohování a obnova pomocí nástroje Oracle Recovery Manager (RMAN) - Ochrana dat a obnova po haváriích s možnostmi nástroje Oracle Data Guard a technologie flashback - Konfigurace, správa a optimalizace práce se sítí pomocí Oracle Net. - Správa velmi rozsáhlých a distribuovaných databází Provádění dotyčných činností uvidíte na stovkách příkladů v kódu SQL a PL/SQL (včetně odpovídajících výsledků) i na postupech v Oracle Enterprise Manageru. Správnou volbou a aplikováním předvedených technik můžete své systémy navrhnout a realizovat natolik promyšleně, že dalšího vylaďování bude potřeba jen minimálně. V knize najdete vše potřebné k tomu, abyste se stali opravdu kvalifikovanými databázovými správci (DBA), spravovali databázi efektivním způsobem nebo poskytli zákazníkovi kvalitní produkt. O autorech: Kevin Loney je mezinárodně uznávaným odborníkem na návrh, programování, administraci a vylaďování databázových aplikací platformy Oracle s více než 20 lety praxe. Poskytuje vysoce odbornou pomoc firmám, vystupuje na konferencích a v diskusních skupinách, je autorem odborných článků pro Oracle Magazine, jímž byl vyhlášen Konzultantem roku 2002. Je autorem nejžádanějších publikací Oracle Pressu, kromě této např. Oracle10g: The Complete Reference. Bob Bryla, Certified Professional pro Oracle 8, 8i, 9i a 10g má přes 15 let praxe s návrhem, vývojem a administrací databázových aplikací a školením na platformě Oracle. Je autorem několika knih a Certification Study Guides u nakladatelství Sybex a Oracle Press, pro něž působí též jako odborný redaktor. Publikace: Mistrovství v Oracle Database 10g - Bob B


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.