Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Ken Follett: Zima světa

Próza - beletrie

Ken Follett: Zima světa

Hodnocení: 9x
  • 3.11111

Anotace: První román Kena Folletta z plánované trilogie Století nazvaný Pád titánů se stal mezinárodní senzací nadšeně přijímanou jako strhující a fascinující kniha, která dokáže čtenáře pohltit na celé dny či týdny. Zima světa začíná tam, kde Pád titánů končí. Pětice našich známých, navzájem spřízněných rodin – ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89203
skladem

Jaké má kniha
Zima světa
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ken Follett: Zima světa koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Ken Follett: Zima světa

  • 5

a77, 25. listopadu 2015

Co napsat...? Už se nemůžu dočkat třetího dílu :o). Ne nadarmo je F. jedním z mých oblíbených autorů, vyhovuje mi jeho styl psaní, vyprávění. Poutavé, zajímavé čtení, příběhy jednotlivých rodin mají spád, knížka mne neustále udržuje v napětí a zvědavosti, jak to celé bude pokračovat.


Specifikace Ken Follett: Zima světa

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 389 Kč

První román Kena Folletta z plánované trilogie Století nazvaný Pád titánů se stal mezinárodní senzací nadšeně přijímanou jako strhující a fascinující kniha, která dokáže čtenáře pohltit na celé dny či týdny. ... a dál?

Produkt Ken Follett: Zima světa

Ken Follett: Zima světa - parametry

Název produktu: Ken Follett: Zima světa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 389 Kč
Maximální cena: 474 Kč
Ušetríte až: 85 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.11 bodů z 5
Počet hodnocení: 9 x
Hodnocení:
  • 3.11111
Podrobný popis:

Anotace: První román Kena Folletta z plánované trilogie Století nazvaný Pád titánů se stal mezinárodní senzací nadšeně přijímanou jako strhující a fascinující kniha, která dokáže čtenáře pohltit na celé dny či týdny. Zima světa začíná tam, kde Pád titánů končí. Pětice našich známých, navzájem spřízněných rodin – americká, německá, ruská, anglická a velšská – vstupuje do doby obrovského sociálního, politického a hospodářského chaosu počínajícího vzestupem třetí říše, přes krvavé události ve Španělsku a velká dramata druhé světové války až po výbuchy sovětských a amerických jaderných bomb. Ukázka z textu Sotva vykročili na pláž, ozvala se palba z kulometu.

Zdálo se, že přichází ze vzdálenosti asi čtyři sta metrů odněkud z džungle. Byl tam ten střelec celou dobu a čekal na svou příležitost, nebo se do té pozice právě přemístil odjinud? Eddie a Chuck se přikrčili a rozběhli se ke stromům.

Nedaleko vykřikl bolestí námořník s bednou munice na rameni, upustil bednu a padl.

Pak vykřikl Eddie.

Chuck uběhl ještě dva kroky, než se dokázal zastavit. Když se otočil, Eddie se válel na písku, svíral si koleno a křičel: „Au, au, do hajzlu!“

Chuck se vrátil a přiklekl k němu. „Je to dobrý, jsem tu!“ křikl. Eddie měl zavřené oči, ale žil a Chuck žádné jiné zranění než na koleni neviděl.

Letmo zvedl oči. Člun, který je dopravil, byl pořád ještě blízko břehu – vykládání materiálu pokračovalo. V několika minutách by mohl dostat Eddieho zpátky na loď. Jenže kulomet pokračoval ve střelbě.

Chuck se nahrbil. „Bude to bolet,“ varoval. „Řvi, jak chceš.“

Pravou paži strčil Eddiemu pod rameno, levou ho pak podebral pod hýžděmi. S celou zátěží se napřímil. Rozdrcená noha se volně vyvěsila a Eddie vykřikl bolestí. „Vydrž, brácho,“ konejšil ho Chuck. Otočil se k vodě.

Náhle pocítil nesnesitelně ostré bolesti v nohou, zádech a nakonec v hlavě. V příštím zlomku vteřiny ho napadlo, že nesmí Eddieho upustit. Vzápětí věděl, že ho upustí. Záblesk světla za očima ho oslepil.

A pak svět skončil. Máte už první díl trilogie s názvem Pád Titánů? Ne? Kupte obě knihy najednou! Komentář: Máte už první díl trilogie s názvem Pád Titánů? Ne? Kupte obě knihy najednou! Pád titánů, první román z plánované trilogie Století, se stal mezinárodní senzací, nadšeně přijímanou jako strhující a fascinující kniha, která dokáže čtenáře pohltit na celé dny či týdny. Zima světa začíná tam, kde Pád titánů končí. Pětice navzájem spřízněných rodin – americká, německá, ruská, anglická a velšská – vstupuje do doby obřího sociálního, politického a hospodářského chaosu počínajícího vzestupem třetí říše, přes krvavé události ve Španělsku a velká dramata druhé světové války až po výbuchy sovětských a amerických jaderných bomb. Carla von Ulrich, narozená německému otci a anglické matce, zjišťuje, že její život je zaplaven nacistickým morem, a nakonec spáchá odvážný, avšak krajně bolestný čin... Bratři Woody a Chuck Dewarovi se ubírají vstříc událostem každý se svým tajemstvím a každý vlastní cestou, jeden ve Washingto


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.