Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Ken Follett: Hranice věčnosti

Próza - beletrie

Ken Follett: Hranice věčnosti

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Monumentální románová trilogie Století bestselleristy Kena Folletta vrcholí – po Pádu titánů a Zimě světa, mapujících fiktivní osudy pěti rodin v různých částech světa, dramaticky poznamenané první a druhou světovou válkou, přichází poslední díl ságy, Hranice věčnosti. Do životů Maud von Urlich a jejích ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89186
skladem

Jaké má kniha
Hranice věčnosti
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ken Follett: Hranice věčnosti koupíte i tady

Specifikace Ken Follett: Hranice věčnosti

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 399 Kč

Monumentální románová trilogie Století bestselleristy Kena Folletta vrcholí – po Pádu titánů a Zimě světa, mapujících fiktivní osudy pěti rodin v různých částech světa, dramaticky poznamenané první a druhou světovou válkou, přichází poslední díl ságy ... a dál?

Produkt Ken Follett: Hranice věčnosti

Ken Follett: Hranice věčnosti - parametry

Název produktu: Ken Follett: Hranice věčnosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 399 Kč
Maximální cena: 474 Kč
Ušetríte až: 75 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Monumentální románová trilogie Století bestselleristy Kena Folletta vrcholí – po Pádu titánů a Zimě světa, mapujících fiktivní osudy pěti rodin v různých částech světa, dramaticky poznamenané první a druhou světovou válkou, přichází poslední díl ságy, Hranice věčnosti. Do životů Maud von Urlich a jejích potomků v Berlíně, rodu Dewarových ve Spojených Státech, Ethel Williamsové a její londýnské rodiny i rusko-amerického klanu Peškovových tentokrát zásadním způsobem vstoupí dějinné události a konflikty od počátku 60. do konce 80.

let 20. století – kubánská krize, stavba berlínské zdi, atentáty na bratry Kennedyovy, boj amerických černochů za lidská práva, válka ve Vietnamu, zhroucení komunistického bloku, ale také kulturní fenomény příznačné pro tuto dobu – samizdat, média či hudba a jejich role v boji za mír a svobodu. Dějinné i osobní peripetie příběhu se uzavírají, ve čtenářích však zanechají trvalou stopu v podobě nezapomenutelného zážitku. Ukázka z textu Nebyl jediný, komu se ze scény v chrámu udělalo zle. Venku stála asi polovina čety, všichni se dívali na hořící vesnici.

Příkrov černého kouře nad ní visel jako rubáš. Jasper slyšel dívčin křik z chrámu, ale po chvíli umlkla. Několik minut nato zaslechl výstřel a potom další. Jenže co si s tím má počít? Kdyby si stěžoval, nic by se nestalo, až na to, že armáda by si našla způsob, jak ho potrestat za vyvolávání potíží. Ale možná, pomyslel si, bych to stejně měl udělat. V každém případě si přísahal, že se vrátí do Států a stráví zbytek života odhalováním těch lhářů a pitomců, kteří uvedli do chodu tahle zvěrstva. Pak vyšel z chrámu Donny a zamířil k němu. „Chce tě Smithy,“ sdělil mu. Jasper

následoval desátníka zpět do chrámu. Dívenka ležela na zemi roztažená, s dírou po kulce na čele. Jasper si všiml krvácející ranky po kousnutí na maličkém prsu. I otec byl mrtvý. Matka klečela a podle všeho žadonila o milost. „Tys ještě nepřišel o panictví, Murrayi,“ řekl Smithy. Chtěl vyjádřit, že Jasper dosud nespáchal žádný válečný zločin. Jasper pochopil, co bude následovat. „Zastřel tu starou,“ vyzval ho Smithy. „Jdi do prdele, Smithy,“ odsekl Jasper. „Zastřel si ji sám.“ Magor Jack zvedl pušku a konec hlavně přitiskl Jasperovi ke krku. Náhle všichni ztichli a znehybněli. Související

tituly:


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.