Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kateřina Vágnerová: Minimalizace šikany

Knihy

Kateřina Vágnerová: Minimalizace šikany

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Praktické rady pro rodiče. Manželská terapie je formou speciální psychoterapie, která se zaměřuje na léční poruch manželského soužití psychologickým působením. Renomovaný autor podává přehled současných teoretických koncepcí manželské terapie, zachycujících i různé příčiny manželského nesouladu. Velkou pozornost ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Minimalizace šikany
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kateřina Vágnerová: Minimalizace šikany koupíte i tady

Specifikace Kateřina Vágnerová: Minimalizace šikany

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 157 Kč

Publikace si klade za cíl podat rodičům informace o problematice šikanování mezi dětmi školního věku. Zaměřuje se zejména na psychologické pozadí vztahů ve školním kolektivu, na jejich patologii ... a dál?

Produkt Kateřina Vágnerová: Minimalizace šikany

Kateřina Vágnerová: Minimalizace šikany - parametry

Název produktu: Kateřina Vágnerová: Minimalizace šikany
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 157 Kč
Maximální cena: 229 Kč
Ušetríte až: 72 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Praktické rady pro rodiče. Manželská terapie je formou speciální psychoterapie, která se zaměřuje na léční poruch manželského soužití psychologickým působením. Renomovaný autor podává přehled současných teoretických koncepcí manželské terapie, zachycujících i různé příčiny manželského nesouladu. Velkou pozornost věnuje komunikaci manželské dvojice a řadě praktických návodů k jejímu zlepšení. Kniha podrobně rozebírá i základní typy manželských problémů, které se týkají osobností partnerů, utváření a vývojových etap jejich vztahu, vnitřních funkcí manželství (od rodinného rozpočtu až po sex) a ohrožujících vnějších vlivů. Ke každému z uvedených problémů nabízí autor podněty pro řešení. Kniha obsahuje také praktické pokyny pro organizaci a taktiku manželské terapie a poznatky z výzkumu její účinnosti. Kniha navazuje na úspěšný titul Manželská terapie (Portál, 2000, 2005). Nová verze je aktualizována a rozšířena o další směry terapie a počítá i s partnery v nesezdaném soužití, tedy s párovou terapií, jejíž principy a metody se s manželskou terapií prolínají. Prof. PhDr. Stanislav Kratochvíl, CSc., (nar. 1932) působí jako vedoucí klinický psycholog v psychiatrické léčebně v Kroměříži a profesor klinické psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Z jeho významných publikací uveďme např. opakovaně vycházející vysokoškolskou učebnici Základy psychoterapie (Portál, 5. vydání 2006) a monografie Experimentální hypnóza, Klinická hypnóza, Sexuální dysfunkce a Skupinová psychoterapie v praxi. Je čestným členem Asociace manželských a rodinných poradců, České psychiatrické společnosti, České i Slovenské sexuologické společnosti a České i Slovenské psychoterapeutické společnosti. Publikace: Minimalizace šikany - Praktické rady pro rodiče - Kateřina Vágnerová. Publikace si klade za cíl podat rodičům informace o problematice

šikanování mezi dětmi školního věku. Zaměřuje se zejména na

psychologické pozadí vztahů ve školním kolektivu, na jejich

patologii a na komunikaci mezi vrstevníky i mezi dětmi a dospělými.

Naznačuje, jak by sami rodiče mohli šikanu rozpoznat a případně ji

ve spolupráci s pedagogy, psychology a dalšími odborníky pomáhat

řešit. V knize jsou uvedeny kazuistiky, z nichž vychází rovněž

program Minimalizace šikany, který probíhá v českých školách.

Autorský kolektiv se v rámci projektu Minimalizace šikany podílí na

prosazování nových účinných nástrojů v boji proti šikaně ve školách

a praktickém systematickém zavádění postupů, které ji mohou

omezovat. Publikace: Minimalizace šikany - Praktické rady pro rodiče - Kateřina Vágnerová. ,,Co bylo dnes ve škole?" - tuhle otázku pokládáme my rodiče velmi často a rádi slyšíme odpověď:,,Dobrý, mám za jedna z matiky..."

Co však dělat, když nám dítě s nejistotou nebo slzami v očích řekne, že mu spolužáci nadávali?


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.