Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kateřina Horníčková, Michal Šroněk: In Puncto Religionis

Učebnice/Odborná literatura

Kateřina Horníčková, Michal Šroněk: In Puncto Religionis

Hodnocení: 1x
  • 4

Sborník studií o předreformační a reformační kultuře Čech a Moravy se zabývá problémem konfesní kultury pozdně středověkých a raně novověkých Čech a Moravy. Představuje problém konfesní tvorby na jednotlivých hloubkových analytických studiích jednotlivých děl či jejich skupin. Značná část prací se věnuje výtvarným ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
In Puncto Religionis
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kateřina Horníčková, Michal Šroněk: In Puncto Religionis koupíte i tady

Specifikace Kateřina Horníčková, Michal Šroněk: In Puncto Religionis

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 235 Kč

In Puncto Religionis přináší další z čtivých a badatelstky podnětných pohledů na církevní dějiny a s nimi spojenou výtvarnou kulturu. ... a dál?

Produkt Kateřina Horníčková, Michal Šroněk: In Puncto Religionis

Kateřina Horníčková, Michal Šroněk: In Puncto Religionis - parametry

Název produktu: Kateřina Horníčková, Michal Šroněk: In Puncto Religionis
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 235 Kč
Maximální cena: 350 Kč
Ušetríte až: 115 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sborník studií o předreformační a reformační kultuře Čech a Moravy se zabývá problémem konfesní kultury pozdně středověkých a raně novověkých Čech a Moravy. Představuje problém konfesní tvorby na jednotlivých hloubkových analytických studiích jednotlivých děl či jejich skupin. Značná část prací se věnuje výtvarným dílům, ale kniha obsahuje též přesah do liturgické hudby i architektury. Pozitivním přínosem je, že sborník se věnuje produkci různých konfesních směrů, které staví vedle sebe a usnadňuje tak čtenářovi komparační pohled na zkoumané téma. Sborník je členěn do tří tematických sekcí, zabývajícími se (1) obecnými aspekty studia reformační kultury v českých zemích, (2) analýzami jednotlivých fenoménů či oblastí reformační tvorby a (3) problémem tolerance a intolerance, tak jak se promítají do konkrétních uměleckých děl.Autoři textů: Milena Bartlová, Ondřej Jakubec, Martin Horyna, Jan Hrdina, Milada Homolková, Jitka Vlčková, Petr Voit, Jan Royt, Blanka Kubíková, Kateřina Horníčková, Martina Šárovcová, Michal Šroněk, Petr Hrachovec, Petr Hlaváček. (konfesní dimenze předbělohorské kultury Čech a Moravy) In Puncto Religionis - Kateřina Horníčková, Michal Šroněk. "In Puncto Religionis" přináší další z čtivých a badatelstky podnětných pohledů na církevní dějiny a s nimi spojenou výtvarnou kulturu. In Puncto Religionis - Kateřina Horníčková, Michal Šroněk od nakladatelství Artefactum v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.