Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kateřina Horázná: Neházej mimčo do žita

Knihy

Kateřina Horázná: Neházej mimčo do žita

Hodnocení: 1x
  • 4

Neházej mimčo do žita - Kateřina Horázná Kniha s humorem i hlubokým vhledem nabízí řešení těžké životní situace, kterou prožívá polovina mladých žen. Zhruba tomuto počtu žen se totiž stane, že v průběhu těhotenství nechtěně přijdou o miminko. Přestože je to jev tak častý, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kateřina Horázná: Neházej mimčo do žita koupíte i tady

Specifikace Kateřina Horázná: Neházej mimčo do žita

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 150 Kč

Kniha s humorem i hlubokým vhledem nabízí řešení těžké životní situace, kterou prožívá polovina mladých žen. Zhruba tomuto počtu žen se totiž stane, že v průběhu těhotenství nechtěně přijdou o miminko. Přestože je to jev tak častý, neexistují k němu laikům dostupné knihy, ani veřejná diskuze. Hlavní hrdinkou knihy je dnešní typická vysokoškolačka. Studuje, absolvuje zahraniční stáže, dosahuje dobré pracovní pozice a pořizuje si s přítelem bydlení. Když se konečně chce stát maminkou, je jí přes třicet. S » ... a dál?

Produkt Kateřina Horázná: Neházej mimčo do žita

Kateřina Horázná: Neházej mimčo do žita - parametry

Název produktu: Kateřina Horázná: Neházej mimčo do žita
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 150 Kč
Maximální cena: 276 Kč
Ušetríte až: 126 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Neházej mimčo do žita - Kateřina Horázná Kniha shumorem ihlubokým vhledem nabízí řešení těžké životní situace, kterou prožívá polovina mladých žen. Zhruba tomuto počtu žen se totiž stane, že vprůběhu těhotenství nechtěně přijdou omiminko. Přestože je to jev tak častý, neexistují kněmu laikům dostupné knihy, ani veřejná diskuze. Hlavní hrdinkou knihy je dnešní typická vysokoškolačka. Studuje, absolvuje zahraniční stáže, dosahuje dobré pracovní pozice apořizuje si spřítelem bydlení. Když se konečně chce stát maminkou, je jí přes třicet. Spřekvapením zjišťuje, že počínání nového života nemusí být procházka růžovým sadem, ale kovbojka bez záruky happyendu. Když lékaři začnou mlžit otom, proč se početí nedaří, abezradně krčí rameny, nepoddá se. Absolvuje řadu osobitých setkání salternativními lékaři aléčiteli ana vlastním těle iduši vyzkouší řadu "nestandardních" postupů. Marně. Po dvou letech nezdarů propadá beznaději aháže flintu do žita. Vtu chvíli zcela přirozeně otěhotní. Těhotenství na ni dopadá jako dar znebes aona ho prožívá snezřízeně živočišným nadšením. Po čase si to však miminko rozmyslí aza dramatických okolností předčasně odchází. Radost anadšení nahrazuje šok acitové vakuum. Není kam se obrátit opomoc. Lékaři věc banalizují jako ztrátu "shluku buněk", manžel nechápe, proč se mu žena sesypala aokolí vše uzavírá větou: "furt lepší, než kdyby sis zlomila nohu". Ve chvílích největší samoty nachází hrdinka prostřednictvím internetové diskuze další ženy, které prožily to samé. Společně si radí, pumpují do sebe sílu anaději. Vyprávějí si svoje vlastní, často velmi podivuhodné příběhy. Dozvídáme se nevuěřitelné věci otom, co všechno je na poli počínání nového života ajeho ztráty možné. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Dítě, rodina a vztahy | Partnerské vztahy od Malvern naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.