Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Kateřina Bečková: Zmizelá Praha-Továrny a tovární haly 3.

Knihy naučná literatura

Kateřina Bečková: Zmizelá Praha-Továrny a tovární haly 3.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Zmizelá Praha - Továrny a tovární haly 3 - Žižkov, Vinohrady, Nusle, Modřany a další části jihovýchodu města - Kateřina Bečková. Další díl tematické edice Zmizelá Praha pojednává o zmizelých industriálních stavbách v jihovýchodní oblasti Prahy. Šlo zejména o téměř souvislý průmyslový pás procházející ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kateřina Bečková: Zmizelá Praha-Továrny a tovární haly 3. koupíte i tady

Specifikace Kateřina Bečková: Zmizelá Praha-Továrny a tovární haly 3.

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 260 Kč

Další díl tematické edice Zmizelá Praha pojednává o zmizelých industriálních stavbách v jihovýchodní oblasti Prahy. Šlo zejména o téměř souvislý průmyslový pás procházející Nuslemi, Vršovicemi, Strašnicemi a Hostivaří. Jinou industriální prehistorii má modřanský průmyslový břeh. Zde byly zprvu zejména sklady dřeva, pily a dřevozpracovatelské dílny, neboť dřevo se dopravovalo po řece. Vinohrady a Žižkov ve svých adresářích z devadesátých let 19. století uvádějí továrnu snad v každé ulici. Většinou však tyto podniky » ... a dál?

Produkt Kateřina Bečková: Zmizelá Praha-Továrny a tovární haly 3.

Kateřina Bečková: Zmizelá Praha-Továrny a tovární haly 3. - parametry

Název produktu: Kateřina Bečková: Zmizelá Praha-Továrny a tovární haly 3.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 260 Kč
Maximální cena: 360 Kč
Ušetríte až: 100 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Zmizelá Praha - Továrny a tovární haly 3 - Žižkov, Vinohrady, Nusle, Modřany a další části jihovýchodu města - Kateřina Bečková. Další díl tematické edice Zmizelá Praha pojednává o zmizelých

industriálních stavbách v jihovýchodní oblasti Prahy. Šlo zejména o

téměř souvislý průmyslový pás procházející Nuslemi, Vršovicemi,

Strašnicemi a Hostivaří. Jinou industriální prehistorii má

modřanský průmyslový břeh. Zde byly zprvu zejména sklady dřeva,

pily a dřevozpracovatelské dílny, neboť dřevo se dopravovalo po

řece. Vinohrady a Žižkov ve svých adresářích z devadesátých let 19.

století uvádějí továrnu snad v každé ulici. Většinou však tyto

podniky zmizely beze stopy. Publikace: Zmizelá Praha - Továrny a tovární haly 3 - Žižkov, Vinohrady, Nusle, Modřany a další části jihovýchodu města - Kateřina Bečková. Další svazek tematické řady edice Zmizelá Praha je vyhrazen zaniklým industriálním stavbám na území našeho hlavního města. Historická předměstí Prahy a pražské periferie se staly během posledních deseti let "Pompejemi" českého průmyslu. I nejvěhlasnější, největší a nejstarší podniky patří již minulosti, a pokud na jejich místě nevyrostly nové obytné čtvrti, v opuštěných halách se dnes prohání jen vítr. Kateřina BečkováŽižkov, Vinohrady, Nusle, Modřany a další části jihovýchodu městaPASEKA 2014Kniha, čeština, 180 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.