Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karolinum Základy fyzikální chemie - Vybrané kapitoly pro posluchače F...

Knihy

Karolinum Základy fyzikální chemie - Vybrané kapitoly pro posluchače F...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Základy fyzikální chemie - Vybrané kapitoly pro posluchače Farmaceutické fakulty - Alice Lázníčková;Vladimír Kubíček. Učební text je určen studentům Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy oborů Farmacie a Zdravotnická bioanalytika. Neklade si za cíl seznámit čtenáře podrobně s celou šíří fyzikální ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78199

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Základy fyzikální chemie - Vybrané kapitoly pro posluchače F...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 177 Kč

Učební text je určen studentům oborů Farmacie a Zdravotnická bioanalytika na Farmaceutické fakultě UK. Neklade si za cíl seznámit čtenáře podrobně s celou šíří fyzikální chemie. Osahuje pouze některé ... a dál?

Produkt Karolinum Základy fyzikální chemie - Vybrané kapitoly pro posluchače F...

Karolinum Základy fyzikální chemie - Vybrané kapitoly pro posluchače F... - parametry

Název produktu: Karolinum Základy fyzikální chemie - Vybrané kapitoly pro posluchače F...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 177 Kč
Maximální cena: 178 Kč
Ušetríte až: 1 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Základy fyzikální chemie - Vybrané kapitoly pro posluchače Farmaceutické fakulty - Alice Lázníčková;Vladimír Kubíček. Učební text je určen studentům Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy oborů Farmacie a Zdravotnická bioanalytika. Neklade si za cíl seznámit čtenáře podrobně s celou šíří fyzikální chemie. Obsahuje pouze některé kapitoly tohoto oboru, které mají posloužit jako základní znalosti při dalším studiu zejména analytické chemie a farmaceutické technologie. Obecné zákonitosti formulované fyzikální chemií lze samozřejmě využít i v dalších oborech. Fyzikální chemie tedy není pouhým mezioborem na pomezí fyziky a chemie, jde o samostatnou disciplínu, která používá fyzikální nástroje ke zkoumání chemických pochodů. Mnohé zákonitosti, které fyzikální chemie nachází, jsou platné i mimo oblast chemie. Publikace: Základy fyzikální chemie - Vybrané kapitoly pro posluchače Farmaceutické fakulty - Alice Lázníčková;Vladimír Kubíček.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.