Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karolinum Vybrané kapitoly ze sociálního lékařství I. - Jiří Mareš, Le...

Knihy

Karolinum Vybrané kapitoly ze sociálního lékařství I. - Jiří Mareš, Le...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Vybrané kapitoly ze sociálního lékařství I. - Jiří Mareš;Lenka Hodačová;Svatopluk Býma. Druhé vydání učebního textu, v němž autoři zpracovávají témata, kterým není věnována pozornost v jiných pracích, jsou nová, došlo u nich k výraznějším posunům, nebo s nimi mají autoři zkušenosti. Publikace se dělí na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83901

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Vybrané kapitoly ze sociálního lékařství I. - Jiří Mareš, Le...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 148 Kč

Publikace: Vybrané kapitoly ze sociálního lékařství I. - Jiří Mareš;Lenka Hodačová;Svatopluk Býma. Druhé vydání učebního textu, v němž autoři zpracovávají témata, kterým není věnována pozornost v jiných pracích, jsou nová, došlo u nich k výraznějším posunům, nebo s nimi mají autoři zkušenosti. Publikace se dělí na dvě části: obecnou a speciální. V první předkládají autoři přehled o oboru jako vědní disciplíně i učebním předmětu, věnují se mimo jiné metodám měření zdravotního stavu obyvatel, jeho vývoji, » ... a dál?

Produkt Karolinum Vybrané kapitoly ze sociálního lékařství I. - Jiří Mareš, Le...

Karolinum Vybrané kapitoly ze sociálního lékařství I. - Jiří Mareš, Le... - parametry

Název produktu: Karolinum Vybrané kapitoly ze sociálního lékařství I. - Jiří Mareš, Le...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 148 Kč
Maximální cena: 148 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Vybrané kapitoly ze sociálního lékařství I. - Jiří Mareš;Lenka Hodačová;Svatopluk Býma. Druhé vydání učebního textu, v němž autoři zpracovávají témata, kterým není věnována pozornost v jiných pracích, jsou nová, došlo u nich k výraznějším posunům, nebo s nimi mají autoři zkušenosti. Publikace se dělí na dvě části: obecnou a speciální. V první předkládají autoři přehled o oboru jako vědní disciplíně i učebním předmětu, věnují se mimo jiné metodám měření zdravotního stavu obyvatel, jeho vývoji, statistikám, sociálním otázkám a světové zdravotnické organizaci. Druhá část se zabývá problémem péče o příslušníky menšin, pacientovým subjektivním pojetí zdraví a nemoci a kooperativní péčí. Publikace: Vybrané kapitoly ze sociálního lékařství I. - Jiří Mareš;Lenka Hodačová;Svatopluk Býma.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.