Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum Vliv autorskoprávní teritoriality na vývoj evropského práva ...

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum Vliv autorskoprávní teritoriality na vývoj evropského práva ...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Vliv autorskoprávní teritoriality na vývoj evropského práva - Svoboda Pavel. V první části publikace se autor věnuje aplikaci Smlouvy ES na autorské právo. Postupně se zabývá konflikty autorskoprávní teritoriality s principy tzv. svobod společného trhu, vztahem práva ES k mezinárodním smlouvám v oblasti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Vliv autorskoprávní teritoriality na vývoj evropského práva ...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 82 Kč

Publikace: Vliv autorskoprávní teritoriality na vývoj evropského práva - Svoboda Pavel. V první části publikace se autor věnuje aplikaci Smlouvy ES na autorské právo. Postupně se zabývá konflikty autorskoprávní teritoriality s principy tzv. svobod společného trhu, vztahem práva ES k mezinárodním smlouvám v oblasti autorského práva a rozborem souvislostí autorského práva a soutěžního práva ES. V druhé části publikace autor postupně odpovídá na otázky spojené s harmonizací autorskoprávních předpisů jednotlivých » ... a dál?

Produkt Karolinum Vliv autorskoprávní teritoriality na vývoj evropského práva ...

Karolinum Vliv autorskoprávní teritoriality na vývoj evropského práva ... - parametry

Název produktu: Karolinum Vliv autorskoprávní teritoriality na vývoj evropského práva ...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 82 Kč
Maximální cena: 82 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Vliv autorskoprávní teritoriality na vývoj evropského práva - Svoboda Pavel. V první části publikace se autor věnuje aplikaci Smlouvy ES na autorské právo. Postupně se zabývá konflikty autorskoprávní teritoriality s principy tzv. svobod společného trhu, vztahem práva ES k mezinárodním smlouvám v oblasti autorského práva a rozborem souvislostí autorského práva a soutěžního práva ES. V druhé části publikace autor postupně odpovídá na otázky spojené s harmonizací autorskoprávních předpisů jednotlivých členských států EU. Publikace: Vliv autorskoprávní teritoriality na vývoj evropského práva - Svoboda Pavel.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.