Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karolinum Talcott Parsons a jeho přínos soudobé sociologické teorii - ...

Knihy

Karolinum Talcott Parsons a jeho přínos soudobé sociologické teorii - ...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Talcott Parsons a jeho přínos soudobé sociologické teorii - Šubrt Jiří ed.. Talcott Parsons (1902 - 1979) je nepřehlédnutelnou postavou dějin světové sociologie 20. století, o jejímž významu a přínosu se již po několik desetiletí vedou spory. Zatímco pro jedny je Parsons tím, kdo zásadním způsobem pozvedl ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Talcott Parsons a jeho přínos soudobé sociologické teorii - ...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 172 Kč

Publikace: Talcott Parsons a jeho přínos soudobé sociologické teorii - Šubrt Jiří ed.. Talcott Parsons (1902 - 1979) je nepřehlédnutelnou postavou dějin světové sociologie 20. století, o jejímž významu a přínosu se již po několik desetiletí vedou spory. Zatímco pro jedny je Parsons tím, kdo zásadním způsobem pozvedl sociologickou teorii na kvalitativně novou úroveň, pro druhé je naopak tvůrcem spekulativních a na problematických základech vykonstruovaných textů. Třetí skupina diskutujících soudí, že dílo Talcotta » ... a dál?

Produkt Karolinum Talcott Parsons a jeho přínos soudobé sociologické teorii - ...

Karolinum Talcott Parsons a jeho přínos soudobé sociologické teorii - ... - parametry

Název produktu: Karolinum Talcott Parsons a jeho přínos soudobé sociologické teorii - ...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 172 Kč
Maximální cena: 172 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Talcott Parsons a jeho přínos soudobé sociologické teorii - Šubrt Jiří ed.. Talcott Parsons (1902 - 1979) je nepřehlédnutelnou postavou dějin světové sociologie 20. století, o jejímž významu a přínosu se již po několik desetiletí vedou spory. Zatímco pro jedny je Parsons tím, kdo zásadním způsobem pozvedl sociologickou teorii na kvalitativně novou úroveň, pro druhé je naopak tvůrcem spekulativních a na problematických základech vykonstruovaných textů. Třetí skupina diskutujících soudí, že dílo Talcotta Parsonse je záležitostí historie a neobsahuje už nic, čím by mohlo soudobé sociální vědy oslovit. Autory, kteří se setkávají na stránkách sborníku, spojuje přesvědčení, že Parsonse ignorovat nelze; je pro ně myslitelem, který si i dnes zaslouží pozornost, sociologem, k jehož odkazu má cenu a smysl se vracet. Publikace: Talcott Parsons a jeho přínos soudobé sociologické teorii - Šubrt Jiří ed..


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.