Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Cizojazyčné knihy » Srovnání cen Karolinum Substance Use in a Comparative Perspective - Arnošt Veselý, Dagmar Dzúrová

Cizojazyčné knihy

Karolinum Substance Use in a Comparative Perspective - Arnošt Veselý, Dagmar Dzúrová

Hodnocení: 1x
  • 4

Práce publikovaná v anglickém jazyce je věnována problematice užívání a zneužívání návykových látek ve vybraných postkomunistických zemích střední a východní Evropy. Prezentuje data o užívání skupiny návykových látek (alkoholu, tabáku, drog) i srovnatelné údaje o zdravotních a sociálních důsledcích jejich užívání, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85931

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Substance Use in a Comparative Perspective - Arnošt Veselý, Dagmar Dzúrová

Kategorie Cizojazyčné knihy
Nejnižší cena 304 Kč

Práce publikovaná v anglickém jazyce je věnována problematice užívání a zneužívání návykových látek ve vybraných postkomunistických zemích střední a východní Evropy. Prezentuje data o užívání skupiny návykových látek (alkoholu, tabáku, drog) i srovnatelné údaje o zdravotních a sociálních důsledcích jejich užívání, umožňuje srovnání rozdílů mezi jednotlivými zeměmi na tomto poli a jejich vývojové trendy po roce 1989. Metodologický přístup autorů, založený na kvantitativní i kvalitativní analýze, činí z díla nejen » ... a dál?

Produkt Karolinum Substance Use in a Comparative Perspective - Arnošt Veselý, Dagmar Dzúrová

Karolinum Substance Use in a Comparative Perspective - Arnošt Veselý, Dagmar Dzúrová - parametry

Název produktu: Karolinum Substance Use in a Comparative Perspective - Arnošt Veselý, Dagmar Dzúrová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 304 Kč
Maximální cena: 325 Kč
Ušetríte až: 21 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Práce publikovaná v anglickém jazyce je věnována problematice užívání a zneužívání návykových látek ve vybraných postkomunistických zemích střední a východní Evropy. Prezentuje data o užívání skupiny návykových látek (alkoholu, tabáku, drog) i srovnatelné údaje o zdravotních a sociálních důsledcích jejich užívání, umožňuje srovnání rozdílů mezi jednotlivými zeměmi na tomto poli a jejich vývojové trendy po roce 1989. Metodologický přístup autorů, založený na kvantitativní i kvalitativní analýze, činí z díla nejen autoritativní popis daného stavu v jednotlivých oblastech, ale i zdroj pro hlubší pochopení souvislostí užívání návykových látek z hlediska společenských věd a veřejného zdravotnictví. Poznatky v něm shrnuté tak mohou být podnětem pro další studijní a vědecké účely, v praxi pak pro oblast sociální a zdravotní politiky. Text v anglickom jazyku. Substance Use in a Comparative Perspective - Arnošt Veselý, Dagmar Dzúrová od authora Arnošt Veselý, Dagmar Dzúrová a nakladatelství v kategorii

Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.