Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum Specifické rysy geriatrické farmakoterapie I. - Daniela Fialová

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum Specifické rysy geriatrické farmakoterapie I. - Daniela Fialová

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Specifické rysy geriatrické farmakoterapie I. - Změna terapeutické hodnoty léků ve stáří - Daniela Fialová. Monografie je upravenou verzí disertační práce autorky. Uceleně shrnuje epidemiologické aspekty související s racionální geriatrickou preskripcí, farmakologické změny ve stáří a jejich dopad na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85945

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Specifické rysy geriatrické farmakoterapie I. - Daniela Fialová

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 86 Kč

Monografie je upravenou verzí disertační práce autorky. Uceleně shrnuje epidemiologické aspekty související s racionální geriatrickou preskripcí, farmakologické změny ve stáří a jejich dopad na změněnou terapeutickou hodnotu léčiv. Upozorňuje na rostoucí význam geriatrických a gerontologických znalostí, demografické stárnutí populace a specifika racionální geriatrické preskripce. Předmětem zájmu učebnice je mimo jiné i dosud nedostatečně respektovaný koncept léčiv potenciálně nevhodných ve stáří. Monografie » ... a dál?

Produkt Karolinum Specifické rysy geriatrické farmakoterapie I. - Daniela Fialová

Karolinum Specifické rysy geriatrické farmakoterapie I. - Daniela Fialová - parametry

Název produktu: Karolinum Specifické rysy geriatrické farmakoterapie I. - Daniela Fialová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 86 Kč
Maximální cena: 105 Kč
Ušetríte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Specifické rysy geriatrické farmakoterapie I. - Změna terapeutické hodnoty léků ve stáří - Daniela Fialová. Monografie je upravenou verzí disertační práce autorky. Uceleně shrnuje epidemiologické aspekty související s racionální geriatrickou preskripcí, farmakologické změny ve stáří a jejich dopad na změněnou terapeutickou hodnotu léčiv. Upozorňuje na rostoucí význam geriatrických a gerontologických znalostí, demografické stárnutí populace a specifika racionální geriatrické preskripce. Předmětem zájmu učebnice je mimo jiné i dosud nedostatečně respektovaný koncept léčiv potenciálně nevhodných ve stáří. Monografie propojuje poznatky aplikované geriatrické farmakologie s farmakoepidemiologickým přístupem, nezbytným pro racionální individualizovanou léčbu. Jedná se o praktickou příručku účelné a bezpečné farmakoterapie ve stáří určenou všem zdravotníkům, kteří se zabývají předepisováním léků a úpravami lékového režimu u starých nemocných. Publikace: Specifické rysy geriatrické farmakoterapie I. - Změna terapeutické hodnoty léků ve stáří - Daniela Fialová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.