Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum Perinatální epidemiologie - Zdeněk Štembera

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum Perinatální epidemiologie - Zdeněk Štembera

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Perinatální epidemiologie - Zdeněk Štembera. První část publikace pojednává učebnicovou formou o základních principech perinatální epidemiologie. Další srovnává z časového hlediska její vznik a vývoj v západních zemích a v ČR. Profesor Zdeněk Štembera, který je pokládán za zakladatele české perinatologie, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85897

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Perinatální epidemiologie - Zdeněk Štembera

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 242 Kč

První část publikace pojednává učebnicovou formou o základních principech perinatální epidemiologie. Další srovnává z časového hlediska její vznik a vývoj v západních zemích a v ČR. Na příkladech dokumentuje profesor Zdeněk Štembera, který je pokládán za zakladatele české perinatologie, význam perinatálního auditu, surveillance a managementu, jež jsou součástí perinatální epidemiologie, pro tvorbu priorit a strategie v perinatální péči. Současně tím dokládá, že uplatnění perinatální epidemiologie jak v každodenní » ... a dál?

Produkt Karolinum Perinatální epidemiologie - Zdeněk Štembera

Karolinum Perinatální epidemiologie - Zdeněk Štembera - parametry

Název produktu: Karolinum Perinatální epidemiologie - Zdeněk Štembera
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 242 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Perinatální epidemiologie - Zdeněk Štembera. První část publikace pojednává učebnicovou formou o základních principech perinatální epidemiologie. Další srovnává z časového hlediska její vznik a vývoj v západních zemích a v ČR. Profesor Zdeněk Štembera, který je pokládán za zakladatele české perinatologie, dokumentuje na příkladech význam perinatálního auditu, surveillance a managementu, jež jsou součástí perinatální epidemiologie, pro tvorbu priorit a strategie v perinatální péči. Současně tím dokládá, že uplatnění perinatální epidemiologie jak v každodenní klinické práci, tak v řízení perinatální péče na úrovni lokální, krajské a celostátní přispělo nemalou měrou k postupnému snižování perinatální, kojenecké a mateřské úmrtnosti v ČR, která se tím řadí celosvětově mezi země s nejvyspělejší perinatální péčí. Publikace: Perinatální epidemiologie - Zdeněk Štembera. Základní principy perinatální epidemiologie..


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.