Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum Komentované dokumenty k ústavním dějinám Československa 1989-1992 IV. díl

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum Komentované dokumenty k ústavním dějinám Československa 1989-1992 IV. díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Čtvrtý a poslední díl "Komentovaných dokumentů k ústavním dějinám Československa" obsahuje dokumenty krátkého období po listopadu 1989 , ve kterém na jedné straně vstoupila československá ústavnost do zcela nové kvality v návratu ke státní ideji, kterou do ní vložili její zakladatelé, avšak na druhé straně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Karolinum Komentované dokumenty k ústavním dějinám Československa 1989-1992 IV. díl koupíte i tady

Specifikace Karolinum Komentované dokumenty k ústavním dějinám Československa 1989-1992 IV. díl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 157 Kč

Čtvrtý a poslední díl "Komentovaných dokumentů k ústavním dějinám Československa" obsahuje dokumenty krátkého období po listopadu 1989 , ve kterém na jedné straně vstoupila československá ústavnost do ... a dál?

Produkt Karolinum Komentované dokumenty k ústavním dějinám Československa 1989-1992 IV. díl

Karolinum Komentované dokumenty k ústavním dějinám Československa 1989-1992 IV. díl - parametry

Název produktu: Karolinum Komentované dokumenty k ústavním dějinám Československa 1989-1992 IV. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 157 Kč
Maximální cena: 255 Kč
Ušetríte až: 98 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Čtvrtý a poslední díl "Komentovaných dokumentů k ústavním dějinám Československa" obsahuje dokumenty krátkého období po listopadu 1989 , ve kterém na jedné straně vstoupila československá ústavnost do zcela nové kvality v návratu ke státní ideji, kterou do ní vložili její zakladatelé, avšak na druhé straně se stala poslední etapou československé státnosti a ústavnosti, etapou ústavně utvrzeného rozkladu a nakonec i rozpadu společného státu Čechů a Slováků. V publikovaných dokumentech a rozsáhlých komentujících poznámkách tak ilustruje dvojjediný a rozporný proces budování demokratického ústavního státu a současně vytváření politicky a ústavně zdůvodnitelných podmínek pro jeho sebelikvidaci. Kromě všech federálních ústavních zákonů tohoto období obsahuje IV. díl i řadu dalších legislativních aktů, obnovujících lidská a občanská práva a svobody a kladoucích základy demokratického právního státu. Ve sborníku jsou též zařazena některá klíčová usnesení Federálního shromáždění a obou národních rad a

dále tři pracovní návrhy ústav (ČSR, ČSFR a ČR), které nebyly realizovány. Politické dokumenty jsou soustředěny zejména v šestnácti dokumentech z listopadu a prosince 1989. Komentované dokumenty k ústavním dějinám Československa 1989 - 1992 - Ján Gronský od authora Ján Gronský a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Čtvrtá část čtyřdílné řady dokumentů týkajících se československých ústavních dějin tvoří dokumenty z let 1989 až 1992.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.