Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum K možnostem identifikace struktury sportovní talentovanosti - Tomáš Perič

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum K možnostem identifikace struktury sportovní talentovanosti - Tomáš Perič

Hodnocení: 1x
  • 4

V souvislosti s celým spektrem sportovních činností se objevuje velmi frekventovaný pojem, kterým byvá označován úspěšný sportovec. Tímto termínem je talent v daném sportu. Podle příslušných definic tohoto pojmu je talent chápán jako endogenní struktura specifických vloh, podmiňujících rozvoj specifických schopností; ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85916

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum K možnostem identifikace struktury sportovní talentovanosti - Tomáš Perič

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 209 Kč

V souvislosti s celým spektrem sportovních činností se objevuje velmi frekventovaný pojem, kterým byvá označován úspěšný sportovec. Tímto termínem je talent v daném sportu. Podle příslušných definic tohoto pojmu je talent chápán jako endogenní struktura specifických vloh, podmiňujících rozvoj specifických schopností; struktura aktuálně se projevujících vysoce kvalitních osobnostních vlastností člověka, umožňujících podávat v určité oblasti vysoký výkon, a to i za náročných podmínek. Talent jako konkrétní projevová » ... a dál?

Produkt Karolinum K možnostem identifikace struktury sportovní talentovanosti - Tomáš Perič

Karolinum K možnostem identifikace struktury sportovní talentovanosti - Tomáš Perič - parametry

Název produktu: Karolinum K možnostem identifikace struktury sportovní talentovanosti - Tomáš Perič
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 209 Kč
Maximální cena: 209 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V souvislosti s celým spektrem sportovních činností se objevuje velmi frekventovaný pojem, kterým byvá označován úspěšný sportovec. Tímto termínem je talent v daném sportu. Podle příslušných definic tohoto pojmu je talent chápán jako endogenní struktura specifických vloh, podmiňujících rozvoj specifických schopností; struktura aktuálně se projevujících vysoce kvalitních osobnostních vlastností člověka, umožňujících podávat v určité oblasti vysoký výkon, a to i za náročných podmínek. Talent jako konkrétní projevová stránka schopností, spojená s vysokým výkonem a ovlivňovaná osobními vnějšími faktory, je silně vázán na nadání, které chápeme jako mimořádně příznivou strukturu vrozených vloh. Proto je v některých koncepcích nadání interpretováno jako širší základ talentu. Publikace seznamuje s výsledky výzkumu zaměřeného na nalezení struktury talentovanosti u hráčů ve věku 12 let se zaměřením na lední hokej. Aglomerované kritérium \"dovednost hrát lední hokej\" bylo expertním posudkem rozloženo do devíti proměnných, významných pro posouzení míry talentovanosti.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.