Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karolinum Jan Jessenius z Jasené - Průběh pitvy - Průběh pitvy jím sla...

Knihy

Karolinum Jan Jessenius z Jasené - Průběh pitvy - Průběh pitvy jím sla...

Hodnocení: 1x
  • 4

Jan Jessenius z Jasené - Průběh pitvy – Průběh pitvy jím slavnostně provedené v Praze L.P. MDC, k níž byl přičleněn traktát o kostech - Jan Jessenius . Kniha obsahuje reprint původního popisu slavné veřejné pitvy, kterou Jan Jessenius provedl za přítomnosti více než tisíce osob v roce 1600 v Praze v Rejčkově koleji. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83233

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Jan Jessenius z Jasené - Průběh pitvy - Průběh pitvy jím sla...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 521 Kč

Publikace: Jan Jessenius z Jasené - Průběh pitvy - Průběh pitvy jím slavnostně provedené v Praze L.P. MDC, k níž byl přičleněn traktát o kostech - Jan Jessenius. Kniha obsahuje reprint původního popisu slavné veřejné pitvy, kterou Jan Jessenius provedl za přítomnosti více než tisíce osob v roce 1600 v Praze v Rejčkově koleji. Jak bylo v humanistické literatuře obvyklé, představuje Jesseniův text poučný spis a zároveň i zajímavé literární dílo. Je prokládán bajkami, citáty z bible, antické a humanistické literatury » ... a dál?

Produkt Karolinum Jan Jessenius z Jasené - Průběh pitvy - Průběh pitvy jím sla...

Karolinum Jan Jessenius z Jasené - Průběh pitvy - Průběh pitvy jím sla... - parametry

Název produktu: Karolinum Jan Jessenius z Jasené - Průběh pitvy - Průběh pitvy jím sla...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 521 Kč
Maximální cena: 603 Kč
Ušetríte až: 82 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jan Jessenius z Jasené - Průběh pitvy – Průběh pitvy jím slavnostně provedené v Praze L.P. MDC, k níž byl přičleněn traktát o kostech - Jan Jessenius . Kniha obsahuje reprint původního popisu slavné veřejné pitvy, kterou Jan Jessenius provedl za přítomnosti více než tisíce osob v roce 1600 v Praze v Rejčkově koleji. Jak bylo v humanistické literatuře obvyklé, představuje Jesseniův text poučný spis a zároveň i zajímavé literární dílo. Je prokládán bajkami, citáty z bible, antické a humanistické literatury i osobními prožitky. Společně s latinským originálem vychází i český překlad a publikaci doplňuje zasvěcený rozbor díla a životopis rektora Karlovy univerzity Jana Jessenia a slovník osob zmíněných v textu. Jan Jessenius z Jasené - Průběh pitvy – Průběh pitvy jím slavnostně provedené v Praze L.P. MDC, k níž byl přičleněn traktát o kostech - Jan Jessenius od nakladatelství Karolinum v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.