Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karolinum Hospodářská, sociální, kulturní práva a zdravotně postižení ...

Knihy

Karolinum Hospodářská, sociální, kulturní práva a zdravotně postižení ...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Hospodářská, sociální, kulturní práva a zdravotně postižení - Vysokajová Margerita. Text se v první části obecně zabývá lidskými právy, jejich významem a charakteristikou vývoje jejich úpravy z hlediska mezinárodního práva. Následuje kapitola, která je zaměřena na hospodářská, sociální a kulturní práva a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83914

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Hospodářská, sociální, kulturní práva a zdravotně postižení ...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 112 Kč

Publikace: Hospodářská, sociální, kulturní práva a zdravotně postižení - Vysokajová Margerita. Text se v první části obecně zabývá lidskými právy, jejich významem a charakteristikou vývoje jejich úpravy z hlediska mezinárodního práva. Následuje kapitola, která je zaměřena na hospodářská, sociální a kulturní práva a možnosti jejich plné realizace osobami s disabilitou; zvláštní pozornost pak věnuje problematice zdravotně postižených v programech organizací a orgánů působících v rámci OSN. Autorka rovněž představuje » ... a dál?

Produkt Karolinum Hospodářská, sociální, kulturní práva a zdravotně postižení ...

Karolinum Hospodářská, sociální, kulturní práva a zdravotně postižení ... - parametry

Název produktu: Karolinum Hospodářská, sociální, kulturní práva a zdravotně postižení ...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 112 Kč
Maximální cena: 112 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Hospodářská, sociální, kulturní práva a zdravotně postižení - Vysokajová Margerita. Text se v první části obecně zabývá lidskými právy, jejich významem a charakteristikou vývoje jejich úpravy z hlediska mezinárodního práva. Následuje kapitola, která je zaměřena na hospodářská, sociální a kulturní práva a možnosti jejich plné realizace osobami s disabilitou; zvláštní pozornost pak věnuje problematice zdravotně postižených v programech organizací a orgánů působících v rámci OSN. Autorka rovněž představuje postavení zdravotně postižených a legislativní procesy v rámci organizací evropských států a seznamuje s ochranou práv osob se zdravotním postižením v České republice. Publikace: Hospodářská, sociální, kulturní práva a zdravotně postižení - Vysokajová Margerita.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.