Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karolinum Basic Psychopathological Terms and Psychiatric Diagnoses - J...

Učebnice/Odborná literatura

Karolinum Basic Psychopathological Terms and Psychiatric Diagnoses - J...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Basic Psychopathological Terms and Psychiatric Diagnoses - Jiří Raboch;Pavel Pavlovský. Učební text je určený anglicky mluvícím studentům lékařských fakult s cílem seznámit je s aktuálními poznatky v oblasti psychopatologie a se základními tématy z psychiatrie. Autoři nejprve pojednávají o základech ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Basic Psychopathological Terms and Psychiatric Diagnoses - J...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 160 Kč

Publikace: Basic Psychopathological Terms and Psychiatric Diagnoses - Jiří Raboch;Pavel Pavlovský. Učební text je určený anglicky mluvícím studentům lékařských fakult s cílem seznámit je s aktuálními poznatky v oblasti psychopatologie a se základními tématy z psychiatrie. Autoři nejprve pojednávají o základech psychiatrické diagnostiky, psychologických vyšetřovacích metodách, informují o využití EEG, neurologických zobrazovacích metod, genetiky či neurobiologie v psychiatrii. Těžištěm příručky pak jsou kapitoly » ... a dál?

Produkt Karolinum Basic Psychopathological Terms and Psychiatric Diagnoses - J...

Karolinum Basic Psychopathological Terms and Psychiatric Diagnoses - J... - parametry

Název produktu: Karolinum Basic Psychopathological Terms and Psychiatric Diagnoses - J...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 160 Kč
Maximální cena: 160 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Basic Psychopathological Terms and Psychiatric Diagnoses - Jiří Raboch;Pavel Pavlovský. Učební text je určený anglicky mluvícím studentům lékařských fakult s cílem seznámit je s aktuálními poznatky v oblasti psychopatologie a se základními tématy z psychiatrie. Autoři nejprve pojednávají o základech psychiatrické diagnostiky, psychologických vyšetřovacích metodách, informují o využití EEG, neurologických zobrazovacích metod, genetiky či neurobiologie v psychiatrii. Těžištěm příručky pak jsou kapitoly věnované jednotlivým psychickým onemocněním (neurózy, psychózy, psychosomatická onemocnění, poruchy příjmu potravy a další), mentální retardaci, dětské a adolescentní psychiatrii či psychiatrii sociální. Závěrem jsou představeny možnosti léčby psychických onemocnění (farmakoterapie, elektrokonvulzivní terapie, psychoterapie) a připojen je přehled klasifikace psychických onemocnění. Publikace: Basic Psychopathological Terms and Psychiatric Diagnoses - Jiří Raboch;Pavel Pavlovský.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.