Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karl Heinz Brisch: Bezpečná výchova

Knihy

Karl Heinz Brisch: Bezpečná výchova

Hodnocení: 1x
  • 4

Bezpečná výchova - Karl Heinz Brusch Nastávající a „čerství“ rodiče mívají řadu otázek: Jak být dobrým otcem a dobrou matkou? Musíme být jako rodiče vždy k dispozici (např. máme dát dítě do jeslí)? Nerozmazlujeme své dítě? Jaké hranice naše dítě potřebuje? Jak zacházíme s jeho ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Karl Heinz Brisch: Bezpečná výchova koupíte i tady

Specifikace Karl Heinz Brisch: Bezpečná výchova

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 168 Kč

Nastávající a čerství rodiče mívají řadu otázek: Jak být dobrým otcem a dobrou matkou? Musíme být jako rodiče vždy k dispozici (např. máme dát dítě do jeslí)? Nerozmazlujeme své dítě? Jaké hranice naše dítě potřebuje? Jak zacházíme s jeho vztekem? Co dělat, když dítě pláče, nebo nemůže spát? Na tyto a řadu dalších otázek kniha Bezpečná výchova odpovídá. Autor v ní provádí nastávající rodiče obdobím těhotenství a prvními lety života, přičemž jeho cílem je přispět k vybudování jisté vztahové vazby mezi rodiči » ... a dál?

Produkt Karl Heinz Brisch: Bezpečná výchova

Karl Heinz Brisch: Bezpečná výchova - parametry

Název produktu: Karl Heinz Brisch: Bezpečná výchova
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 168 Kč
Maximální cena: 235 Kč
Ušetríte až: 67 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Bezpečná výchova - Karl Heinz Brusch Nastávající a„čerství“ rodiče mívají řadu otázek: Jak být dobrým otcem adobrou matkou? Musíme být jako rodiče vždy kdispozici (např. máme dát dítě do jeslí)? Nerozmazlujeme své dítě? Jaké hranice naše dítě potřebuje? Jak zacházíme sjeho vztekem? Co dělat, když dítě pláče, nebo nemůže spát? Na tyto ařadu dalších otázek kniha Bezpečná výchova odpovídá. Autor vní provádí nastávající rodiče obdobím těhotenství aprvními lety života, přičemž jeho cílem je přispět kvybudování jisté vztahové vazby mezi rodiči adětmi. Jistá vazba je bezpečným základem pro vývoj dítěte, které je díky ní do života vybavené sebejistotou, sociální kompetencí aschopností snášet zátěž. Kniha je psána pro rodiče avychovatele zejména malých dětí. Karl Heinz Brisch je psychiatr apsychoterapeut dětí amladistvých. Je vedoucím lékařem oddělení pediatrické psychosomatiky apsychoterapie na dětské klinice Univerzity vMnichově. Zabývá se výzkumem vzniku vztahové vazby mezi rodičem adítětem, poruchami této vazby ajejich léčbou. Je autorem knihy Poruchy vztahové vazby (Portál, 2010). z kategorie Knihy | Naučná literatura | Dítě, rodina a vztahy | Rodina a dítě | Výchova od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.