Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Karl-Hainz Böse: Dešťová voda pro zahradu a dům

Knihy naučná literatura

Karl-Hainz Böse: Dešťová voda pro zahradu a dům

Hodnocení: 1x
  • 4

Dešťová voda pro zahradu a dům - Karl-Hainz Böse. Kniha se komplexně a zevrubně zabývá využitím dešťové vody. Vychází z aktuálních údajů o srážkách v ČR. Postupně probírá jednotlivé druhy filtrů, nádrží, čerpadel a potrubí, jejich navrhování a montáž, celkové prostorové, zejména výškové uspořádání systému, doplňování ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Karl-Hainz Böse: Dešťová voda pro zahradu a dům koupíte i tady

Specifikace Karl-Hainz Böse: Dešťová voda pro zahradu a dům

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 55 Kč

Kniha se zabývá všemi aspekty využití dešťové vody. Důkladně zvažuje zdravotní a hygienické otázky, vymezuje možnosti i meze uplatnění a podrobně popisuje veškerou potřebnou techniku a způsoby její montáže. Na příkladech ukazuje různé propočty potřeby a zisku dešťové vody a odvádění přebytečné vody. ... a dál?

Produkt Karl-Hainz Böse: Dešťová voda pro zahradu a dům

Karl-Hainz Böse: Dešťová voda pro zahradu a dům - parametry

Název produktu: Karl-Hainz Böse: Dešťová voda pro zahradu a dům
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 55 Kč
Maximální cena: 110 Kč
Ušetríte až: 55 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dešťová voda pro zahradu a dům - Karl-Hainz Böse. Kniha se komplexně a zevrubně zabývá využitím dešťové vody. Vychází z aktuálních údajů o srážkách v ČR. Postupně probírá jednotlivé druhy filtrů, nádrží, čerpadel a potrubí, jejich navrhování a montáž, celkové prostorové, zejména výškové uspořádání systému, doplňování pitnou vodou a odvádění přebytečné dešťové vody, napojení jednotlivých spotřebičů. Velká pozorost je věnována hygienickým vlastnostem dešťové vody, jejímu čištění, zabezpečení proti jejímu vniknutí do rozvodu pitné vody. Popsány jsou rovněž různé způsoby ochrany systému před vzdutou vodou při vydatných srážkách nebo povodních. Dešťová voda pro zahradu a dům - Karl-Hainz Böse od nakladatelství Miroslav Hrdina,Ing. - HEL v kategorii Hobby | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Kniha se zabývá všemi aspekty využití dešťové vody. Důkladně zvažuje zdravotní a hygienické otázky, vymezuje možnosti i meze uplatnění a podrobně popisuje veškerou potřebnou techniku a způsoby její montáže. Na příkladech ukazuje různé propočty potřeby a zisku dešťové vody a odvádění přebytečné vody. Autor : Karl-Hainz Böse, Druh sortimentu : Kniha, Dešťová voda pro zahradu a dům, Jazyk : Čeština, Počet stran : 84


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.