Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Karen Kissel Wegel: Co skutečně pomáhá

Knihy naučná literatura

Karen Kissel Wegel: Co skutečně pomáhá

Hodnocení: 1x
  • 4

Co skutečně pomáhá – Používání všímavosti a soucitné přítomnosti k pomoci, podpoře a povzbuzování druhých - Karen Kissel Wegelová. Většina z nás by někdy ráda pomohla svému kamarádovi, rodinnému příslušníkovi nebo známému v nějakém jeho obtížném období. Víme ale skutečně, jak poskytnout smysluplnou podporu a pomoc? A ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Co skutečně pomáhá
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Karen Kissel Wegel: Co skutečně pomáhá koupíte i tady

Specifikace Karen Kissel Wegel: Co skutečně pomáhá

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 208 Kč

Většina z nás by někdy ráda pomohla svému kamarádovi, rodinnému příslušníkovi nebo známému v nějakém jeho obtížném období. Víme ale skutečně, jak poskytnout smysluplnou podporu a pomoc? A proč naše ne ... a dál?

Produkt Karen Kissel Wegel: Co skutečně pomáhá

Karen Kissel Wegel: Co skutečně pomáhá - parametry

Název produktu: Karen Kissel Wegel: Co skutečně pomáhá
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 208 Kč
Maximální cena: 325 Kč
Ušetríte až: 117 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Co skutečně pomáhá – Používání všímavosti a soucitné přítomnosti k pomoci, podpoře a povzbuzování druhých - Karen Kissel Wegelová. Většina z nás by někdy ráda pomohla svému kamarádovi, rodinnému příslušníkovi nebo známému v nějakém jeho obtížném období. Víme ale skutečně, jak poskytnout smysluplnou podporu a pomoc? A proč naše nejlepší úsilí pomáhat druhým často přichází vniveč? Zde se dostává čtenářům do ruky praktický průvodce, jenž bude obzvlášť zajímat ty, kdo se věnují poskytování pomoci na profesionální úrovni v různých pomáhajících profesích – a každého, kdo chce působit pozitivní změny v životech lidí, o něž se stará. Karen Wegelová vysvětluje, že abychom byli skutečně nápomocní druhým, musíme začít tím, že se zaměříme sami na sebe. Musíme si vybudovat větší uvědomělost, stabilitu mysli, nebojácnost a soucítění se sebou samými. Jedině tak budeme schopní rozšiřovat tyto kvality na lidi, jimž bychom rádi nějak pomohli. Wegelová, jež se opírá o zkušenosti z vlastní psychoterapeutické praxe a o své dlouhodobé studium buddhistické meditace, zde zdůrazňuje přínos všímavosti neboli schopnosti naučit se stát se plně přítomnými ve svém prožívání okamžiku za okamžikem. Prostřednictvím všímavosti si budujeme nebojácnou, soucitnou přítomnost ve svých každodenních životech – a stáváme se lepšími posluchači, uskutečňujeme moudřejší činy a poskytujeme hodnotnější, účinnější vedení a podporu lidem, jimž si přejeme být nápomocní. Co skutečně pomáhá – Používání všímavosti a soucitné přítomnosti k pomoci, podpoře a povzbuzování druhých - Karen Kissel Wegelová od nakladatelství Maitrea v kategorii | Psychologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.