Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Karel Murtinger: Solární energie pro váš dům

Knihy naučná literatura

Karel Murtinger: Solární energie pro váš dům

Hodnocení: 1x
  • 4

Možnosti využití - výběr vhodného solárního kolektoru - praktické zkušenosti. Kniha se zabývá praktickými aspekty využití energie slunečního záření. Důraz je kladen na ohřev vody a přitápění, což jsou dnes nejrozšířenější aplikace solární energie. Samostatná kapitola je věnována výrobě elektřiny (fotovoltaickým ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Solární energie pro váš..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Karel Murtinger: Solární energie pro váš dům koupíte i tady

Specifikace Karel Murtinger: Solární energie pro váš dům

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 138 Kč

Kniha se zabývá praktickými aspekty využití energie slunečního záření. Důraz je kladen na ohřev vody a přitápění, což jsou dnes nejrozšířenější aplikace solární energie. Samostatná kapitola je věnován ... a dál?

Produkt Karel Murtinger: Solární energie pro váš dům

Karel Murtinger: Solární energie pro váš dům - parametry

Název produktu: Karel Murtinger: Solární energie pro váš dům
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 138 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Možnosti využití - výběr vhodného solárního kolektoru - praktické zkušenosti. Kniha se zabývá praktickými aspekty využití energie slunečního záření. Důraz je kladen na ohřev vody a přitápění, což jsou dnes nejrozšířenější aplikace solární energie. Samostatná kapitola je věnována výrobě elektřiny (fotovoltaickým článkům). Kniha je určena široké veřejnosti a snaží se poskytnout odpovědi na základní otázky týkající se optimálního řešení využití solární energie. Čtenář se dozví, jak konkrétně lze energii slunce využít, jaká zařízení jsou k tomu potřeba a kolik je nutno do nich investovat, i za jak dlouho se investice vrátí. V knize dále najdete: aktivní a pasivní systémy pro ohřev teplé vody kolektory pro ohřev bazénové vody jak fungují fotovoltaické články regulace fotovoltaických modulů pořizovací a provozní náklady solárního systému pro přípravu 300 l teplé vody v rodinném domku pro čtyři osoby dotace na realizaci solárního systému jaké budou nové výkupní ceny elektřiny z fotovoltaických systémů sahObsah 1. Solární energie, její vlastnosti a možnosti využívání Původ solární energie Dostupnost solární energie Reálná využitelnost solární energie Na co lze solární energii využívat Výhody solární energie Nevýhody a limitace solární energie 2. Systémy pro využití solární energie Základní části solárních systémů Rozdělení solárních systémů Využití solární energie pro ohřev teplé vody Pasivní systémy pro ohřev vody Akumulační kolektor (batch collector, Integral Collector Storage System) Samotížný systém pro ohřev vody Aktivní systémy pro ohřev teplé vody Kapalinové kolektory Typy kapalinových kolektorů, s nimiž se u nás můžeme setkat Výběr optimálního typu kolektoru pro dané použití Solární zásobníky Přehled solárních zásobníků na našem trhu Regulační zařízení pro solární systém Další součásti solárního systému Ohřev bazénové vody  Kolektory pro ohřev bazénové vody (plastové absorbéry) Dimenzování solárního zařízení na ohřev vody Praktické zkušenosti se solárním systémem 3. Využití solární energie pro vytápění Pasivní solární systémy pro vytápění Systém s přímým ziskem – okno Trombeho stěna Transparentní izolace Voštinové struktury (honeycomb) Aerogel Zimní zahrada (sunspace) Aktivní solární systémy pro vytápění Vytápěcí systémy se vzduchovými kolektory Vzduchové kolektory Akumulátor tepla Rozvody vzduchu Regulace Pomocný zdroj tepla Vytápěcí systémy s kapalinovými kolektory Velké solární systémy pro vytápění Pomůcky pro dimenzování, navrhování a simulaci solárních systémů 4. Využití solární energie pro výrobu elektřiny Využití solárního tepla k výrobě elektřiny Heliostaty s věžovým absorbérem Parabolické koncentrátory Stirlingův motor Princip činnosti Fotovoltaický jev Jak fungují fotovoltaické články Praktické provedení křemíkových fotovoltaických článků Vlastnosti křemíkových článků a modulů Systémy pro výrobu elektřiny s fotovoltaickými články Ostrovní provoz Síťový provoz Regulace fotovoltaických modulů 5. Ekomomika provozu solárních systémů Aktivní


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.