Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karel Müller: INDUSTRIÁLNÍ ZDROJE,EKONOMICKÝ RŮST A SOCIÁLNÍ ZMĚNA

Knihy

Karel Müller: INDUSTRIÁLNÍ ZDROJE,EKONOMICKÝ RŮST A SOCIÁLNÍ ZMĚNA

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Industriální zdroje, ekonomický růst a sociální změna - Karel Müller. Kniha shrnuje autorovy poznatky z oblasti sociálních studií vědy a techniky, jakož i výsledky mezinárodních srovnávacích výzkumů moderních institucí, včetně institucí vědy a techniky, v zemích východní, střední a západní Evropy. Autor ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Karel Müller: INDUSTRIÁLNÍ ZDROJE,EKONOMICKÝ RŮST A SOCIÁLNÍ ZMĚNA koupíte i tady

Specifikace Karel Müller: INDUSTRIÁLNÍ ZDROJE,EKONOMICKÝ RŮST A SOCIÁLNÍ ZMĚNA

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 196 Kč

Kniha shrnuje autorovy poznatky z oblasti sociálních studií vědy a techniky, jakož i výsledky mezinárodních srovnávacích výzkumů moderních institucí, včetně institucí vědy a techniky, v zemích východn ... a dál?

Produkt Karel Müller: INDUSTRIÁLNÍ ZDROJE,EKONOMICKÝ RŮST A SOCIÁLNÍ ZMĚNA

Karel Müller: INDUSTRIÁLNÍ ZDROJE,EKONOMICKÝ RŮST A SOCIÁLNÍ ZMĚNA - parametry

Název produktu: Karel Müller: INDUSTRIÁLNÍ ZDROJE,EKONOMICKÝ RŮST A SOCIÁLNÍ ZMĚNA
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 196 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 73 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Industriální zdroje, ekonomický růst a sociální změna - Karel Müller. Kniha shrnuje autorovy poznatky z oblasti sociálních studií vědy a techniky, jakož i výsledky mezinárodních srovnávacích výzkumů moderních institucí, včetně institucí vědy a techniky, v zemích východní, střední a západní Evropy. Autor sleduje vývoj poznatků o vědě a technice za několik posledních desetiletí zejména v historických disciplínách, ekonomii a sociologii, objasňuje cesty vzájemného sbližování jejich poznávacího aparátu a interpretací dané problematiky a navrhuje teoretické koncepce, které lze využít při výzkumu industriálních institucí. Poukazuje také na souvislosti mezi rozvojem těchto mezioborových výzkumů a úsilím o politické ovlivňování institucí vědy a techniky – charakterizuje vývoj forem politických přístupů k řízení vědy a techniky v moderních společnostech. Předkládané teoretické i metodologické poznatky jsou uplatněny v závěrečné kapitole, která využívá výsledky mezinárodních srovnávacích výzkumů a analyzuje problémy transformace industriálních prostředí a institucí v postsocialistických zemích. Publikace: Industriální zdroje, ekonomický růst a sociální změna - Karel Müller.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.