Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karel Marek, Petr Průcha: Stavební právo veřejné a soukromé

Učebnice/Odborná literatura

Karel Marek, Petr Průcha: Stavební právo veřejné a soukromé

Hodnocení: 1x
  • 4

Praktická příručka přibližuje základní otázky stavebního práva z hlediska veřejnoprávního, představovaného právem správním a soukromoprávního, zaměřeného na oblast obchodních smluv. Zapracovány jsou změny, ke kterým došlo na základě účinnosti zákona č. 89/2012 Sb., nový občanský zákoník. Vzhledem k šíři materie se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Stavební právo veřejné ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Karel Marek, Petr Průcha: Stavební právo veřejné a soukromé koupíte i tady

Specifikace Karel Marek, Petr Průcha: Stavební právo veřejné a soukromé

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 341 Kč

Praktická příručka přibližuje základní otázky stavebního práva z hlediska veřejnoprávního, představovaného právem správním a soukromoprávního, zaměřeného na oblast obchodních smluv. Zapracovány jsou ... a dál?

Produkt Karel Marek, Petr Průcha: Stavební právo veřejné a soukromé

Karel Marek, Petr Průcha: Stavební právo veřejné a soukromé - parametry

Název produktu: Karel Marek, Petr Průcha: Stavební právo veřejné a soukromé
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 341 Kč
Maximální cena: 547 Kč
Ušetríte až: 206 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Praktická příručka přibližuje základní otázky stavebního práva z hlediska veřejnoprávního, představovaného právem správním a soukromoprávního, zaměřeného na oblast obchodních smluv. Zapracovány jsou změny, ke kterým došlo na základě účinnosti zákona č. 89/2012 Sb., nový občanský zákoník. Vzhledem k šíři materie se autoři věnují především těm institutům stavebního práva, které jsou v praxi nejpoužívanější, zároveň však poskytují ucelený pohled na tento právní obor s cílem usnadnit čtenáři orientaci v této značně strukturované a složité právní úpravě. Kniha se tedy zabývá řízeními podle stavebního zákona, zadáváním veřejných zakázek, uzavíráním smluv ve vztahu ke stavbám - obchodněprávních a dle úpravy v novém občanském zákoníku (smlouva o dílo, koupě věci movité a nemovité). Součástí je i pojednání o rozhodčím řízení a Řádu Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky. Publikace je určena především správním orgánům, zájemcům o výstavbu, stavebníkům, stavebním podnikatelům, i čtenářům z řad širší veřejnosti. Autoři působí jednak oba v akademické sféře, prof. Petr Průcha je mimoto soudcem Nejvyššího správního soudu, prof. Vladimír Marek působí jako rozhodce u Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře ČR a Agrární komoře ČR. Podtitul: podle úpravy závazků v novém občanském zákoníkuAutor: Karel Marek; Petr PrůchaEdice: PraktikVazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-87576-79-3Počet stran: 336Rozměry: 205,0 x 145,0 x 18,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.